Zaznacz stronę

GOODRAM

Wilk Elektronik SA to polski producent i dostawca pamięci dedykowanych do serwerów oraz stacji roboczych. Produkty te na krajowym i światowym rynku znane są pod marką GOODRAM. Posiada ponad 30 lat doświadczenia oraz własnych inżynierów w dziale B+R. Własne, zaawansowane rozwiązania z zakresu inżynierii sprawdzają się na całym świecie i cieszą nieustannie rosnącą popularnością. Fabryka zlokalizowana jest w Polsce, co gwarantuje  krótki czas realizacji zamówień. Produkcja jest wyposażona w jedną z najnowocześniejszych linii SMT, 400 platform testowych oraz komorę klimatyczną dedykowaną rozwiązaniom przemysłowym. W ofercie firmy znajdują się następujące produkty:

  • Solid State Drive (SSD)
  • Hard Disk Drive (HDD)
  • Karty pamięci Flash oraz pamięci USB 
  • Pamięci So-Dimm
  • Pamięci DDR3/ DDR4

Ten lider w produkcji i dystrybucji technologii pamięci masowych proponuje wciąż nowe rozwiązania w zakresie stworzenia wydajnego i szybkiego dysku. 

Zespół tworzy ponad 200 pracowników w rozbudowanych działach produkcji, rozwoju, kontroli jakości ISO, zarządzania produktami, marketingu i sprzedaży.

Produkty Goodram są objęte wieczystą gwarancją, co powoduje, że rekomendowane są przez wielu ekspertów na rynku IT. Pamięci HDD, SSD, USB i DDR marki GOODRAM są cenione przez konsumentów na całym świecie. 

W uznaniu za wkład w rozwój Województwa Śląskiego, firma została uhonorowana prestiżową nagrodą Marka Śląska.

durabook - logo

Powiązane specjalizacje:

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl