Zaznacz stronę
Konferencja z Supermicro - Open Storage Summit 2021

Odkryj najnowsze innowacje w zakresie pamięci masowej definiowanej programowo (SDS) zaprojektowane przez ekspertów branżowych i liderów technologii serwerowych pamięci masowych.

Open Storage Summit 2021 to wirtualne wydarzenie branżowe, w którym spotykają się eksperci branżowi i liderzy w dziedzinie technologii pamięci masowej dla serwerów i aplikacji dedykowanym centrom danych. Podczas konferencji online zostaną omówione i zaprezentowane najnowsze  osiągnięcia w zakresie pamięci masowej definiowanej programowo dla przedsiębiorstw, centrów danych i wdrożeń chmury hybrydowej. Open Storage Summit to wiodąca konferencja internetowa poświęcona innowacjom we wszystkich najnowszych technologiach pamięci masowej oraz przełomowym pomysłom związanym z rynkiem storage’owym.

Informacje o konferencji:

Termin: 27-29 lipca 2021

Język prezentacji: angielski

Koszt: uczestnictwo bezpłatne

Agenda:

Dzień 1
27 lipca
Technologia sprzętowa
(Prędkość)
Dzień 2
28 lipca
Transformacja przedsiębiorstwa
(Big Data / Odporność)
Dzień 3
29 lipca
Transformacja przedsiębiorstwa
(Zwirtualizowane obciążenia robocze)

Informacje o konferencji:

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs. Do wygrania:

  • Apple AirPod Max,
  • Voucher Uber Eats o wartości 200 USD
  • Karta podarunkowa Starbucks o wartości 100 USD.

Zarejestruj się, wybierz interesujące Cię sesje i dodaj je do swojego kalendarza. Pamiętaj, że większa liczba sesji, w której weźmiesz udział podwyższa Twoje szanse na zdobycie nagród.

Nagrody podczas Open Storage Summit 2021
W Stovaris chętnie pomożemy z każdym zapytaniem wymagającym „uszycia serwera” na miarę potrzeb klienta końcowego. Włączając w to bezpłatną usługę montażu oraz przetestowania zakupionych serwerów. Dobierzemy odpowiedni serwis oraz przedłużoną gwarancję producenta Supermicro, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników końcowych.

 

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Supermicro ➤

 

Piotr Król

Product Manager
p.krol@stovaris.pl
tel.: +48 509 049 109