Zaznacz stronę
Lantronix wspiera MIC - rozwiązanie IoT dla medycyny - BANER

Lantronix to globalny dostawca usług łączności, oprogramowania, inteligentnego sprzętu i rozwiązań pod klucz dla Internetu Rzeczy (IoT) oraz Remote Environment Management (REM). Firma ogłosiła, że jej serwer xDirect® został użyty do opracowania rozwiązania Medical Informatics Corp. (MIC) Sickbay™, platformy medycznej wirtualnej opieki i analizy. System zbiera informacje o  parametrach pacjenta, aby pomóc specjalistom opieki zdrowotnej podejmować lepsze, szybsze decyzje i po prostu ratować życie.

Producent oprogramowania MIC wybrał rozwiązanie xDirect firmy Lantronix, aby zapewnić najszybszą, bezpieczną i zdalną łączność dla swojego rozwiązania Sickbay. Serwer xDirect zapewnia integrację informacji potrzebnych z urządzeń normalnie niepodłączonych do sieci – takich jak respirator. Dane te potrzebne są do udostępnienia elastycznych i skalowalnych wirtualnych oddziałów intensywnej terapii i innych szpitalnych centrów dowodzenia. Ponadto, możliwość ich analizy zdalnie pozwoli na monitorowanie pacjenta z innych lokalizacji niż szpitalne łóżko i stworzy dużo lepsze niż dotychczas warunki do integracji ośrodków opieki zdrowotnej ze sztuczną inteligencją.

Sickbay jest niezależny od zewnętrznych dostawców, stworzony dla szpitalnych oddziałów intensywnej terapii i może szybko skalować się w całym zakładzie opieki zdrowotnej. W tym momencie to jedyna platforma wirtualnej analizy i opieki oparta na SaaS, która jest zatwierdzona przez FDA.

Korzystając z Lantronix xDirect Server, pomagamy szpitalom uzyskać dane, które nigdy wcześniej nie były dostępne. Działanie to wesprze nowy standard opieki medycznej opartej na danych”.

Heather Hitchcock

dyrektor ds. marketingu, Medical Informatics Corp.

W Stovaris chętnie pomożemy z każdym zapytaniem wymagającym personalizacji zamówień, na miarę potrzeb klienta końcowego. Włączając w to bezpłatną usługę montażu oraz przetestowania rozwiązań. Dobierzemy odpowiedni serwis oraz gwarancję  dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników końcowych.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania pamięciowe:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
tel. +48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl