Zaznacz stronę

Lantronix

Lantronix Inc. jest globalnym dostawcą bezpiecznych systemów dostępu do danych i zarządzania nimi pod kątem zasobów Internetu Rzeczy (ang. Internet of Things –  IoT). Misją Lantronox jest zdobycie i utrzymanie pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań IoT, które umożliwiają przedsiębiorcom radykalne uproszczenie tworzenia, wdrażania i zarządzania projektami IoT przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznego dostępu do danych dla aplikacji i ich użytkowników.

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w tworzeniu solidnych technologii, Lantronix jest innowatorem umożliwiającym klientom tworzenie nowych modeli biznesowych i wykorzystywanie możliwości Internetu przedmiotów. Rozwiązania marki Lantronix są wdrażane w milionach urządzeń obsługujących wiele gałęzi rynku, włączając w to takie branże jak centra danych, usługi medyczne, bezpieczeństwo, przemysł, transport, usługi handlowe, finansowe, ochrona środowiska oraz administracja państwowa.

Obecnie kluczowymi filarami Internetu Rzeczy są sprzęt komputerowy (urządzenia) i sieć, możliwość zarządzania dużymi zbiorami danych, mobilność oraz bezpieczeństwo na poziomie przedsiębiorstw. Wszystkie wymienione aspekty IoT to główny obszar zainteresowań i działalności przedsiębiorstwa Lantronix. Produkty, rozwiązania i usługi tego producenta umożliwiają łączność (przewodową i bezprzewodową – Wi-Fi oraz poprzez sieć komórkową) oraz zarządzanie „rzeczami” – m.in. maszynami, urządzeniami, czujnikami, komputerami. Klienci wdrażają rozwiązania Lantronix do szerokiej gamy swoich urządzeń – począwszy od urządzeń medycznych w szpitalach czy miejskie systemy monitorowania wody, poprzez urządzenia przemysłowe w fabrykach, aż po przełączniki i routery o dużej mocy, które pełnią funkcję szkieletu i podstawy dla centrów danych.

Podsumowując, od ponad 25 lat Lantronix pomaga firmom w łączeniu się z Internetem – niezawodnie, inteligentnie, bezpiecznie i szybko!

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
tel. +48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl