Zaznacz stronę
Śladami żandarma z Saint Tropez - HEADER
Śladami żandarma z Saint Tropez - konkurs dla partnerów

Ciesz się nie tylko wysokiej jakości produktami marki Vertiv, ale również wspaniałą nagrodą za ich zakup w Stovaris. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaoferować naszym najlepszym Partnerom wyjątkowy program incentive, który zapewni niezapomniane wrażenia i wspaniałe wspomnienia.

 

Nasza najnowsza promocja nosi nazwę „Śladami żandarma z Saint Tropez” i jest to wspaniała możliwość, aby doświadczyć uroku i piękna Lazurowego Wybrzeża we Francji. Wyjazd szkoleniowy będzie również niepowtarzalną okazją, aby przeżyć niezapomniany czas z Partnerami handlowymi, którzy także zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w tym wyjątkowym konkursie. Realizacja podróży odbędzie się w dniach 20-23 września 2023 roku, co zapewni doskonałą pogodę i idealne warunki do zwiedzania oraz odpoczynku.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać zakupu produktów marki Vertiv w firmie Stovaris, w terminie 1.04-1.09.2023. 10 zwycięzców konkursu otrzyma zaproszenie na wyjazd szkoleniowy. Ta wyjątkowa podróż pozwoli Ci poczuć się jak bohater filmu „Żandarm z Saint-Tropez” i odkryć piękno francuskiego wybrzeża. Zwiedzisz malownicze miejsca, które kiedyś odwiedził legendarny żandarm Louis de Funès. Czekają na Ciebie malownicze krajobrazy, piękne zabytki, pyszne jedzenie i wiele innych atrakcji.

Śladami żandarma z Saint Tropez - atrakcje
Śladami żandarma z Saint Tropez - ATRAKCJA 1 Hotel Mercure

Mercure Villeneuve Loubet Plage****

Hotel usytuowany jest między Niceą a Cannes, znajduje się przy plaży w miejscowości Villeneuve-Loubet, obok portu Marina Baie des Anges. Codziennie rano w hotelu Mercure serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Hotel posiada bar i basen na dachu. W okolicy znajdują się liczne bary, restauracje i sklepiki.

Śladami żandarma z Saint Tropez - ATRAKCJA 2 PUB dla kierowców F1

PUB Formuła 1

Puby dla kierowców Formuły 1 to miejsca, w których można poczuć klimat wyścigów. Kto wie może będziesz mieć szczęście i zobaczysz z bliska jak kierowcy relaksują się po treningu. Wizyta w tym miejscu to także okazja do nawiązania kontaktów z innymi fanami Formuły 1 i wymiany opinii na temat najnowszych prognoz dotyczących wyścigów.

Śladami żandarma z Saint Tropez - ATRAKCJA 3 MONACO

Monaco

Monaco to jedno z najpiękniejszych miast-państw na świecie, słynące z luksusu, pięknych plaż i rozrywek. Jest także znane z corocznego konkursu Grand Prix Formuły 1, co przyciąga setki tysięcy fanów sportu motorowego. Odwiedzając Monaco poznamy również jego bogatą historię i kulturę, która manifestuje się w licznych zabytkach i muzeach.

Śladami żandarma z Saint Tropez - ATRAKCJA 4 Wieczór w kasynie

Wieczór hazardu w kasynie

Gra w kasynie to świetna rozrywka, która może dostarczyć dużo emocji i adrenaliny. Ponadto, zaplanowana wizyta w kasynie będzie formą treningu umysłowego i pozwoli na rozwijanie zdolności matematycznych oraz strategicznego myślenia. Każdy uczestnik wyjazdu otrzyma żetony na start zabawy – o wartości 20 €. Życzymy powodzenia i dużych wygranych!

Śladami żandarma z Saint Tropez - ATRAKCJA 5 Dogoń zakonnicę citroenem 2CV

Dogoń zakonnicę Citroenem

Przejażdżka Citroenem po drogach Riwiery Francuskiej to niezapomniane wrażenia dla miłośników motoryzacji i pięknych krajobrazów. Francuskie drogi wzdłuż wybrzeża są malownicze i pełne zakrętów, co pozwala w pełni doświadczyć „mocy” i zwinności Citroena.

Śladami Żandarma

Spacer śladami żandarma z Saint Tropez to okazja do poznania historii i kultury tego malowniczego miasteczka. Będziesz mieć okazję zobaczyć miejsca, w których kręcono słynne filmy z serii „Żandarm” oraz poznać historię francuskich żandarmów. Dodatkowo podczas przemierzania przez malownicze uliczki każdy uczestnik może nakręcić kilka ujęć telefonem, które zmontujemy i zrobimy nową wersję filmu.

Śladami żandarma z Saint Tropez - ATRAKCJA 6 Śladami żandarma
Śladami żandarma z Saint Tropez - ATRAKCJA 7 Canyoning

Canyoning

Ta niezwykle ekscytująca aktywność, pozwali uczestnikom wyjazdu odkryć dziką przyrodę. W trakcie canyoning’u będziemy przemierzać wąwozy, kaskady i wodospady, nurkować w naturalnych basenach i przeskakiwać między skałami. To także świetna forma aktywnego wypoczynku, która pozwala na połączenie sportu, adrenaliny i pięknych krajobrazów.

Śladami żandarma z Saint Tropez - ATRAKCJA 8 średniowieczne miasto Eze

Èze 400 m n.p.m.

To malownicza miejscowość położona na wzgórzu w południowo-wschodniej Francji. Èze oferuje piękne widoki oraz wiele atrakcji turystycznych, takich jak ogrody egzotyczne, w których rosną rośliny z całego świata. W miasteczku znajdują się restauracje serwujące lokalne specjały kuchni prowansalskiej. Podczas wizyty w Èze odwiedzimy również fabrykę perfum.

Śladami żandarma z Saint Tropez - ATRAKCJA 9 rejs łodzią do Saint Tropez

Rejs łodzią do Saint Tropez

Rejs prywatną łodzią do Saint Tropez to wyjątkowe wrażenia, które pozwolą poczuć się jak gwiazdy Hollywood. Podczas rejsu będziesz mieć okazję podziwiać piękne krajobrazy wybrzeża Francji oraz urokliwe miasteczka. Poza zwiedzaniem Saint Tropez przewidzieliśmy również czas na pływanie i relaks na łodzi.

Śladami żandarma z Saint Tropez - ATRAKCJA 10 smaki francuskiego wina

Francuska winnica

Wizyta w winnicy na Riwierze Francuskiej to niezapomniane wrażenia nie tylko dla miłośników wina. Podczas wizyty będziesz mieć okazję poznać proces produkcji wina oraz historię winnicy. Możesz także wziąć udział w degustacji różnych rodzajów francuskich win, w tym słynnych win z regionu Bordeaux czy Burgundii.

Śladami żandarma z Saint Tropez - jak wziać udział w konkursie
Śladami żandarma z Saint Tropez - co zrobić by wygrać
Śladami żandarma z Saint Tropez - kategorie konkursowe
Śladami żandarma z Saint Tropez - KATEGORIA 1 Avocent

„Avocent”

Nagrody za największy obrót netto na produktach marki Vertiv z kategorii rozwiązań do zdalnego zarządzania IT z rodziny: przełączników KVM, konsol szeregowych i serwerów konsoli, tac oraz konsol LCD.

Śladami żandarma z Saint Tropez - KATEGORIA 2 Power

„Power”

Nagrody za największy obrót netto na produktach marki Vertiv z kategorii rozwiązań zasilaczy awaryjnych UPS, szaf serwerowych i osprzętu rack oraz listew zasilających PDU.

Śladami żandarma z Saint Tropez - KATEGORIA 3 Turn ON

„Turn ON”

Nagrody dla nowych* Partnerów za największy obrót netto na produktach marki Vertiv wymienionych w kategorii 1 („Avocent”) oraz w kategorii 2 („Power”).

Wymagania: min. 25 tys. PLN netto.

Ilość miejsc: 3

Wymagania: min. 30 tys. PLN netto.

Ilość miejsc: 5

Wymagania: min. 20 tys. PLN netto.

Ilość miejsc: 2

*Nowy Partner to taki, który nie nabył żadnych produktów Vertiv w Stovaris w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Śladami żandarma z Saint Tropez - FOOTER