Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Serwery dla Data Center

Serwery dla data center tworzą jeden z naszych najnowszych działów produktowych. Do optymalnej pracy centrum danych potrzebne jest zastosowanie bardzo potężnych maszyn. Składa się na niego nie tylko system komputerowy i jego wyposażenie (systemy storage i komunikacji), ale także połączenia redundantnej transmisji danych, aparatura kontroli stanu środowiska, osprzęt monitorujący i całe mnóstwo urządzeń bezpieczeństwa. Sprzęt komputerowy (serwerowy) jest rdzeniem całego centrum danych i to jego rozwój determinuje kierunek ewolucji centrum. Tymczasem koncept aplikacji przyszłości również wyznacza trendy i kierunki rozwoju dla  data centers, a w tym zakresie nasza oferta jest kompleksowa.

Budowa

Oferowane przez nas serwery dla data center typu RACK to idealne rozwiązanie centrum danych dla rozwijających się przedsiębiorstw. Korzystają one z innowacyjnego designu modułowego, który umożliwia szybką rozbudowę, a także zapewnia centralne zasilanie i system chłodzenia, co zmniejsza koszty operacyjne oraz pobór mocy. Możliwość serwisowania „od przodu” i centralne zarządzanie sprawiają, że nasze serwery RACK są wyjątkowo łatwe we wdrożeniu i obsłudze. W połączeniu z systemami operacyjnymi dedykowanymi do Cloud Computing stanowią kompleksowe rozwiązanie obliczeń chmurowych do środowisk data center, optymalizując łączne koszty TCO.

Nasza oferta rozwiązań do obliczeń chmurowych w nowoczesnym centrum danych jest powszechnie chwalona za niezwykłą modułową budowę. Bazujemy na procesorach Intel Xeon Scalable oraz AMD Epyc, łącząc scentralizowane zasilanie, chłodzenie i zarządzanie, a także zapewniając niezawodność i szybkie wdrożenie. Systemy Rack zaprojektowano tak, by zminimalizować czas przestoju i ułatwić serwisowanie, jak również zmniejszyć koszty posiadania (TCO) i zwiększyć wskaźnik zwrotu inwestycji (ROI). Innowacyjna konstrukcja to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych centrów przetwarzania danych oraz rozwiązań chmurowych. Serwery cechują się krótkim czasem instalacji, który przyspiesza rozpoczęcie korzystania z urządzenia, dodatkowo ułatwiają proces serwisowania, a jego niezawodność skutkuje eliminacją przestojów. Dodatkową funkcją, która doceniają klienci Data Center jest możliwość zakupu serwerów z chłodzeniem cieczą, które jak pokazują najnowsze testy, rewolucjonizuje środowisko serwerowe, jednocześnie zwiększając wydajność oraz wydłużając żywotność i bezawaryjność urządzeń.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firmy:

ASUSSupermicro 

Osoby kontaktowe:

Marcin Cichecki

Sales Director
tel. +48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl