Zaznacz stronę

ASUS

ASUS, oficjalnie ASUSTeK Computer Inc. – tajwańskie przedsiębiorstwo założone w 1989 roku. W początkowych latach działalności zajmowało się produkcją płyt głównych i kart graficznych. Od początkowych lat XXI wieku ASUS stał się największym producentem płyt głównych na świecie. W 2008 roku ASUSTeK Computer Inc. oficjalnie podzielił się na trzy firmy ASUSteK, Pegatron i Unihan. Od początku swojej działalności ASUS zdobył szereg różnego typu wyróżnień za innowacyjność wprowadzanych na rynek produktów, jak i wiele certyfikatów. Przedsiębiorstwo ASUS zostało uznane za przyjazną środowisku firmę z branży komputerów i urządzeń peryferyjnych.

Stovaris w swojej ofercie koncentruje się na rozwiązaniach z profesjonalnej serii ProArt, jako jedyni w Polsce posiadamy status „ASUS ProArt VAD”. W ramach tej grupy produktów oferujemy najwyższej jakości monitory LCD dla pasjonatów i profesjonalistów pracujących z kolorem, zajmujących się fotografią, animacją oraz edycją graficzną. Monitory ProArt posiadają wbudowaną technologię ASUS HDR, najlepszą w branży dokładność kolorów, wstępną fabryczną kalibrację, szerokie przestrzenie kolorów i rozbudowane opcje do podłączeń. Wszystkie te produkty są kierowane do profesjonalistów, w szczególności dla architektów, techników, fotografów, producentów filmowych, animatorów, grafików, montażystów wideo oraz producentów gier.

Dodatkowo można nas pytać o rozwiązania serwerowe oraz przemysłowe z portfolio ASUS’a i submarki ASUS IoT. Producent w tej dziedzinie poświęca się tworzeniu rozwiązań AI i IoT. Misją firmy jest stać się zaufanym dostawcą systemów wbudowanych i partnerem szerszego ekosystemu rozwiązań AIoT, zapewniając wygodne, wydajne i bezpieczne życie i pracę środowiska dla ludzi na całym świecie. Stovaris proponuje rozwiązania z pełnym wsparciem przed- i posprzedażowym. Oferowane przez nas rozwiązania producenta, gwarantują pełną satysfakcję i zadowolenie klientów, wynikające z wydajności i niezawodności sprzętu tej tajwańskiej marki.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Paweł Waszniewski

Product Manager
p.waszniewski@stovaris.pl
tel.: +48 885 805 609