Zaznacz stronę
Kup produkty promocyjne Eaton i wygraj talon na galon

Kupuj Eaton’y zgarniaj galony…

Partnerzy handlowi, którzy w okresie od 22 sierpnia do 31 października 2022 r. dokonają zakupu rozwiązań marki Eaton w Stovaris otrzymają jednorazowy bon paliwowy. Akcja promocyjna „Talon na galon” kierowana jest do nowych oraz obecnych klientów Stovaris. Zasady przyznawania jednorazowych powitalnych voucherów na zakup paliwa są niezwykle proste!

Jak wziąć udział w akcji Talon na Galon
Jak wziąć udział w promocji Talon na Galon?
Ogólne zasady promocji Eaton Talon na Galon
 1. Czas trwania akcji promocyjnej „Talon na galon” to okres od 22.08.2022 r. do 31.10.2022 r.
 2. Akcja promocyjna może zostać wydłużona lub zakończona w dowolnym momencie (w przypadku wyczerpania limitu bonów paliwowych).
 3. Złóż i zrealizuj zamówienie na produkty Eaton o określonej wartości.
 4. Podczas kontaktu z Twoim opiekunem handlowym Stovaris powołaj się na hasło „Talon na galon”.
 5. Otrzymaj bon paliwowy, za swoje zamówienie:
   50 PLN na zakup paliwa, przy zrealizowanym jednorazowo zamówieniu o wartości co najmniej 1001 PLN.
   • 100 PLN na zakup paliwa, przy zrealizowanym jednorazowo zamówieniu o wartości co najmniej 2501 PLN.
 6. Po zrealizowanym zamówieniu wyślij na adres e-mail: marketing@stovaris.pl wiadomość z danymi adresowymi, na który ma zostać wysłany bon paliwowy (podaj: imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, nazwę firmy, NIP i adres, nr zrealizowanego zamówienia lub numer faktury). W temacie wiadomości wpisz „Talon na galon”. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na niniejszej stronie internetowej (https://stovaris.pl/talon-na-galon-2022/).
 7. Akcja promocyjna dedykowana jest dla obecnych i nowych klientów Stovaris.
 8. Bony paliwowe wydawane są jednorazowo dla uczestników, którzy w trakcie trwania promocji dokonali zakupu w Stovaris produktów marki Eaton.
 9. W celu otrzymania talonu należy dokonać jednorazowo zakupu na kwoty określone w punkcie 3.
 10. Wartości pojedynczych zamówień nie sumują się, kluczowe jest zamówienie o najwyższej wartości, w trakcie trwania akcji promocyjnej określonej w punkcie 1.
Formularz zgłoszeniowy do promocji Talon na Galon

Dokonałeś/aś już zakupu produktów marki Eaton?

Zgłoś nam na jakie dane mamy wysłać Twój „Talon na galon”.

* Pola obowiązkowe

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz Eaton Electric Sp. z o.o. (Galaktyczna 30, 80-299 Gdańsk), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym do akcji promocyjnej „Talon na galon” organizowanej przez ww. podmioty gospodarcze w terminie od 22.08.2022 r. do 31.10.2022 r., w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji akcji promocyjnej „Talon na galon” oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez ww. podmioty gospodarcze. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Zapytaj naszego eksperta o rozwiązania
i promocję na produkty marki Eaton:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
p.prochera@stovaris.pl
tel.: +48 668 157 173

TALON NA GALON - FOOTER LP