Zaznacz stronę

Obecnie żyjemy w bezprecedensowych czasach. Powszechne zamykanie biur oznacza, że pracownicy w dużej mierze przestawili się na pracę z domu. Podczas webinaru „Kofax Power PDF – prosta edycja zaawansowanych plików PDF”, skupimy się na zmianie sposobu w jaki dostosowujemy się do „nowej normalności”.

Omówimy sposoby poprawy produktywności i uproszczenia współpracy, szczególnie w przypadku pracy z dokumentami PDF. Eksperci Kofax oraz Stovaris przedstawią kluczowe funkcje pakietu Kofax Power PDF, w tym tworzenie, konwertowanie, edytowanie, redagowanie i zabezpieczanie plików PDF przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności i uproszczeniu współpracy wśród pracowników wykonujących swoje zadania w rozproszonych lokalizacjach.

Kofax Power PDF Advanced jest dostarczany wraz z ustawieniami zabezpieczeń i kontrolami klasy korporacyjnej, które nie ograniczają produktywności pracowników, jednocześnie chroniąc krytyczne informacje biznesowe. Zarejestruj się na to 60-minutowe seminarium internetowe i przekonaj się, dlaczego Kofax Power PDF Advanced zapewnia bezkompromisową wartość przy niższym koszcie całkowitym niż jakikolwiek inny dostawca PDF.

Informacje o webinarze:

Data:
25 marca 2021 (czwartek)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
60 minut (± 10 min)
Język prezentacji:
polski i angielski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

  • Resellerów, którzy na co dzień zajmują się rozwiązaniami służącymi digitalizacji dokumentów.
  • Integratorów, których głównym obszarem zainteresowań są systemy zarządzania dokumentami (Documents Management Systems).
  • Klientów końcowych odpowiedzialnych za procesy związane z zarządzaniem dokumentami i informacjami.
  • Wszystkich odbiorców urządzeń digitalizujących papierowe dokumenty, m.in.: szpitale i placówki medyczne, archiwa każdej wielkości, biura rachunkowe i instytucje finansowe, towarzystwa ubezpieczeniowe, szkoły i uczelnie wyższe.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Stovaris Sp. z o.o. – dawniej Alstor SDS (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz Kofax (USA), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na webinarium organizowane przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 25 marca 2021 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji seminarium internetowego (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris i Kofax. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Agenda:

11:00 – 11:05

Witamy na pokładzie Stovaris

11:05 – 11:20

Stovaris | „Inteligentne rozwiązania Kofax dla biznesu” (Kofax Express, Kofax Power PDF)

11:20 – 12:05

Kofax | „Wprowadzenie do funkcji Kofax Power PDF” – LIVE DEMO

12:05 – 12:10

Sesja Q&A – zadaj pytanie ekspertom

Poznaj Kofax Power PDF:

Kofax Power PDF działa na różnych typach urządzeńOprogramowanie Kofax Power PDF zostało stworzone z myślą o użytkownikach biznesowych, aby zapewnić im jak największą wydajność w zarządzaniu plikami PDF. Power PDF to numer jeden na świecie jako alternatywa dla Adobe Acrobat, ma już ponad 2 miliony klientów. Firmy różnej wielkości doceniają możliwość korzystania z jednego rozwiązania, które spełnia potrzeby użytkownika, począwszy od tych najprostszych jak edycja dokumentu, po te najbardziej skomplikowane.

Informacje o prelegentach:

Michiel Van Kasteel

Michiel Van Kasteel

Sr. Sales Account Executive, Kofax

Michiel rozpoczął współpracę z przedsiębiorstwem Kofax w lutym 2019 roku. W firmie odpowiedzialny jest za rozwój kanału sprzedaży w Krajach Beneluksu oraz regionie Europy Wschodniej. Karierę zawodową rozpoczął w 2002 roku, posiada dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe związane z branżą IT (Software & Telecom). Jest specjalistą z olbrzymią wiedzą zdobytą podczas wdrażania z integratorami oraz klientami końcowymi systemów przetwarzania dokumentów (Document Management Systems).

Daniel Murawski

Daniel Murawski

Product Manager, Stovaris

Daniel dołączył do Zespołu Stovaris w 2020 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z koordynacją oraz prowadzeniem projektów sprzedażowych. Daniel wyróżnia się swoim bogatym doświadczeniem oraz pełnym zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Swoje zdolności interpersonalne wykorzystuje w szybkim nawiązywaniu kontaktów jak i podczas prowadzonych negocjacji. W Stovaris odpowiedzialny jest za rozwiązania z zakresu przetwarzania dokumentów (DMS) – m.in. produkty marki Kofax.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Kofax twórz, edytuj, konwertuj i udostępniaj w PDF.

Kofax - work like tommorow

Zapytaj naszych specjalistów o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas webinaru:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Daniel Murawski

Product Manager
d.murawski@stovaris.pl
tel.: +48 691 701 175

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910