Zaznacz stronę
Webinar Damiko (12.05.2021) - Ivanti Neurons - HEADER

Nadchodzi ogromna zmiana w podejściu do zarządzania infrastrukturą IT.  Najnowsza platforma Ivanti Neurons dostarcza ekspertom i inżynierom IT zupełnie nowej energii – dzięki inteligentnym funkcjom i informacjom, które są dostarczane w czasie rzeczywistym i na których można polegać. Platforma umożliwi automatyczne wykrywanie i usuwanie problemów, a także zabezpieczanie wszystkich wykorzystywanych urządzeń (niezależnie od lokalizacji miejsca wykonywania służbowych obowiązków – pracy w siedzibie firmy czy pracy zdalnej). Ivanti Neurons zapewni użytkownikom spersonalizowaną samoobsługę.

Platforma jest już dostępna, zbiera bardzo pozytywne opinie i będzie nam miło jeśli zachcecie Państwo uczestniczyć w webinarze, na którym pokażemy co czeka nas w nieodległej przyszłości w świecie pełnej automatyzacji, kiedy incydenty naruszenia bezpieczeństwa rozwiązują się same a praca staje się efektywniejsza i przyjemniejsza.

Webinar jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych nowoczesnym zarządzaniem IT, a w szczególności dla menedżerów działów IT, szefów działów wsparcia, użytkowników oraz administratorów zarządzania infrastrukturą IT.

START: 12 maja 2021, godz. 10:00.

Informacje o webinarze:

Data:
12 maja 2021 (środa)
Godzina:
10:00
Czas trwania:
60 minut (± 10 min)
Język prezentacji:
polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

  • inspektorów ochrony danych i administratorów, którzy konsultują się ze swoimi klientami w zakresie ich wymagań dotyczących ochrony danych zarówno pod względem sprzętowym jak i oprogramowania;
  • inżynierów i techników, których głównymi obszarami zainteresowania są: zarządzanie usługami informatycznymi (ITSM) oraz zasobami IT (ITAM), bezpieczeństwo informatyczne i ujednolicone zarządzanie użytkownikami końcowymi;
  • wszystkich poszukujących nowości i chcących poszerzyć swoją wiedzę nt. cyberprzestępczości, bezpieczeństwa urządzeń IT i poprawy jakości pracy zdalnej.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

* Pola obowiązkowe

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez organizatorów seminarium online Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) i Damiko S.C. (ul. Polan 8B, 20-830 Lublin) oraz prelegenta Ivanti, swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na internetowe szkolenie techniczne organizowane przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 12 maja 2021 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji seminarium internetowego (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris, Damiko i/lub Ivanti. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czym jest Ivanti Neurons?

Ivanti Neurons to autonomiczna infrastruktura Edge zdolna do samonaprawy, wyposażona w mechanizmy adaptacyjnego bezpieczeństwa, dostarczana w kontekstowej, spersonalizowanej formie dla zdalnych pracowników. Ta platforma hiperautomatyzacji, pozwala firmom na proaktywne, przewidywalne i autonomiczne samonaprawianie i zabezpieczanie urządzeń oraz samoobsługę użytkowników. Ivanti Neurons wzmacnia działy IT wyposażając je w automatyzujące boty, które wykrywają i likwidują problemy oraz luki w zabezpieczeniach, poprawiając jednocześnie dokładność, szybkość oraz zmniejszając koszty usług dostarczanych przez IT. Pierwsi klienci, którzy wdrożyli to rozwiązanie zredukowali o 63% nieplanowane przerwy w pracy, skrócili o 88% czas wdrożenia poprawek bezpieczeństwa oraz rozwiązali 80% problemów z urządzeniami końcowymi zanim użytkownicy zdążyli je zgłosić.

Platforma Ivanti Neurons

Informacje o prelegentach:

Marek Woda

Marek Woda

Senior Technical Consultant, Ivanti

Absolwent informatyki Politechniki Wrocławskiej. Posiada obszerną techniczną wiedzę ekspercką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu jako inżynier sprzedaży uczestniczył w wielu projektach technicznych. Jest doceniany za doskonałą wiedzę m.in. z zakresu „Zarządzania usługami IT”. Wykorzystuje najlepsze praktyki IT w celu dokładnego i wydajnego wdrażania produktów. Z firmą Ivanti związany jest od ponad 13 lat.

Jacek Konaszczuk

Jacek Konaszczuk

Kierownik Działu Handlowego / Sales Manager DAMIKO S.C.

Jest absolwentem Politechniki Lubelskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe. Jest doświadczonym kierownikiem sprzedaży i posiada ogromną wiedzę ekspercką. Z firmą Damiko współpracuje od 2012 roku. Odpowiedzialny jest m.in. za rozwiązania marki Ivanti.

Dowiedz się więcej o:

ivanti neurons - autonaprawa, automatyczna ochrona, samoobsługa

Ivanti powstało w styczniu 2017 roku w wyniku połączenia dwóch firm LANDESK i HEAT Software. Przez ponad 30 lat oba podmioty oferowały rozwiązania IT skupione na użytkowniku, zaprojektowane w celu zwiększenia produktywności przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka spadku bezpieczeństwa środowiska IT. Ivanti skupia się na: umożliwieniu organizacjom uzyskania kontroli nad dostarczaniem usług, upraszczaniu procesów zarządzania serwisami, dostarczaniu podglądu usług i infrastruktury w czasie rzeczywistym oraz dostarczaniu narzędzi łączących ludzi, procesy i technologie, zapewnianiających optymalną wydajność świadczonych usług.

Użytkownicy wykorzystują rozwiązania zaprojektowane przez inżynierów Ivanti do podwyższania bezpieczeństwa swojej infrastruktury IT, zarządzania zasobami i usługami IT, zarządzania punktami końcowymi, a także do zarządzania tożsamością (m.in. nadawanie uprawnień użytkownikom, kontrola wymogów tożsamości pracowników).

Misja Ivanti jest jasna —pomóc klientom i partnerom w osiągnięciu sukcesu poprzez „Moc Unified IT”!

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas webinaru:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@stovaris.pl
tel.: +48 605 274 271

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910

Webinar Damiko (12.05.2021) - Ivanti Neurons - FOOTER