Zaznacz stronę

Ivanti

Firma Ivanti powstała w styczniu 2017 roku z połączenia dwóch przedsiębiorstw LANDESK i HEAT Software. Przez ponad 30 lat obydwie firmy oferowały rozwiązania IT skoncentrowane na użytkowniku, zaprojektowane w celu zwiększenia produktywności przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka spadku bezpieczeństwa środowiska IT. LANDESK był jedynym dostawcą umieszczonym przez Gartnera w 4 obszarach, tj.: zarządzanie klientem, ochrona urządzeń końcowych, zarzadzanie serwisem IT i wsparciem klienta oraz zarządzanie mobilnością w przedsiębiorstwach.

Firmy LANDESK i HEAT Software przez wiele lat swojej działalności dokonały wielu zmian i przejęć. LANDESK wchłonął takie firmy jak: Wavelink, Shavlik, Xtraction Solutions, czy ostatnio AppSense. HEAT natomiast powstał poprzez połączenie firm FrontRange i Lumension.

Główna siedziba Ivanti znajduje się w Utah na obrzeżach Salt Lake City w USA. Przedsiębiorstwo posiada 36 biur i oddziałów w 23 państwach. W Polsce zlokalizowano duże centrum zajmujące się rozwojem oprogramowania.

Obecnie firma zatrudnia około 2 000 pracowników. Ivanti skupia się na: umożliwieniu organizacjom uzyskania kontroli nad dostarczaniem usług, upraszczaniu procesów zarządzania serwisami, dostarczaniu podglądu usług i infrastruktury w czasie rzeczywistym oraz dostarczaniu narzędzi łączących ludzi, procesy i technologie, zapewnianiających optymalną wydajność świadczonych usług.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Jakub Bala

Product Manager
tel.: +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl