Zaznacz stronę
Promocja ScanSnap Zeskanuj. Zniszcz

Zakup skaner iX1600 ScanSnap do 30 kwietnia 2024 r. i otrzymaj bezpłatną niszczarkę* Leitz® IQ Home Office P4.

Połączenie skanera i niszczarki to doskonałe rozwiązanie, które usprawnia obieg dokumentów, umożliwiając jednoczesne skanowanie i porządkowanie dokumentów. Urządzenie do niszczenia dokumentów Leitz® IQ Home Office P4 możesz zamówić całkowicie bezpłatnie w ciągu 60 dni od dnia zakupu skanera iX1600. Nie czekaj! Skorzystaj z promocji i odbierz idealną niszczarkę ścinkową. Bądź spokojny, że proces digitalizacji dokumentów w Twojej firmie przebiegnie szybko.

Poznaj niszczarkę Leitz® IQ Home Office P4 23L

Niszczarka osobista Leitz to wyjątkowo stylowe i zaawansowane urządzenie. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na proste ustawienie i sprawiają, że jest ona doskonałym rozwiązaniem dla biur domowych. Niszczarka Leitz jest wykonana z zastosowaniem technologii eliminującej zacięcia papieru, zapewniając tym samym płynną i cichą pracę. Urządzenie tnie do 10 arkuszy A4 jednocześnie i dysponuje obszernym, 23-litrowym pojemnikiem na ścinki. Sterowanie wszystkimi funkcjami odbywa się za pośrednictwem wygodnego w obsłudze ekranu dotykowego.

niszczarka leitz

Dane techniczne:

Wymiary 423 x 356 x 238
Poziom głośności (dBA) 58
Zużycie energii (W) 280
Liczba kartek niszczonych jednorazowo (80g/m²) 10
Pojemność kosza w litrach 23
Czas pracy od momentu włączenia (min) 6 min
Poziom bezpieczeństwa P-4

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób zostanę poinformowany o pozytywnym/negatywnym rozpatrzeniu mojego zgłoszenia?

W normalnym trybie Wnioski będą rozpatrywane w ciągu 30 dni od złożenia. Po rozpatrzeniu Wniosku zostanie wysłana do wnioskodawcy wiadomość e-mail z informacją, czy Wniosek został przyjęty, czy odrzucony, na podstawie kryteriów określonych w niniejszych Ogólnych warunkach

Jaki jest okres składania wniosków?

Klient musi odczekać 30 dni od daty zakupu Produktu objętego promocją przed złożeniem Wniosku (30 dni kalendarzowych rozpoczynające się pierwszego dnia po dacie widocznej na fakturze). Ten 30-dniowy okres służy do zgromadzenia danych sprzedażowych w celu weryfikacji Wniosków oraz do zapewnienia, że z niniejszej Oferty nie skorzystają Klienci, którzy zwrócą Produkt objęty promocją po złożeniu Wniosku.

Jakie produkty objęte są promocją?

Promocja dotyczy transakcji kupna NOWYCH Produktów objętych promocją w czasie trwania Okresu promocji. Oferta dotyczy wyłącznie poniższych Produktów, określonych za pomocą numeru części („Produkty objęte promocją”):

 

Model Kod produktu
ScanSnap iX1300  PA03805-B001
ScanSnap iX1400  PA03820-B001
ScanSnap iX1600 PA03770-B401

 

Co zrobić, gdy nie mogę zarejestrować zgłoszenia przez Internet?

Stovaris jako autoryzowany dystrybutor rozwiązań marki RICOH dokłada wszelkich starań, by przekazywać i udostępniać aktualne informacje dotyczące skanerów dokumentowych RICOH. Jednakże zdajemy sobie sprawę z tego, że mogą wystąpić nieoczekiwane problemy z funkcjonowaniem strony internetowej lub formularza zgłoszeniowego, dlatego jeśli napotkasz na jakikolwiek problem z rejestracją Twojego produktu skontaktuj się z działem handlowym Stovaris pod numerem telefonu: +48 222 484 000 lub poprzez e-mail: handlowy@stovaris.pl.

FOOTER Promocja ScanSnap Zeskanuj. Zniszcz33