Zaznacz stronę

Intel

Intel to międzynarodowa korporacja, której główną aktywnością jest produkcja chip-ów półprzewodnikowych. Producent z siedzibą w Kalifornii rozpoczął działalność w 1968 roku kiedy to został założony przez naukowców Noyce-a i Moore-a. Obecnie firma zatrudnia na całym świecie ponad 102 tysiące osób i generuje obroty w wysokości ponad 60 miliardów USD rocznie (blisko 63 miliardy w 2017 roku). Roczne wydatki Intel-a na badania i rozwój stale rosną, a na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat zwiększyły się dwukrotnie – z 5.7 mld USD w 2007 do ponad 13 mld w 2017 roku. Producent zajmuje 14 pozycję na liście Forbes.

W swojej ofercie posiadamy cały przekrój oferty dysków SSD Intel z przeznaczeniem do centrów przetwarzania danych. Dzięki tym dyskom – zoptymalizowanym pod kątem wydajności i żywotności – nowoczesne data center unikają problemu tzw. wąskich gardeł przy najbardziej wymagających aplikacjach.

Dzisiejsze centra danych często napotykają problem braku zadowalającej – a czasem nawet jakiejkolwiek – dostępności części kompatybilnych ze swoim parkiem maszynowym. Szczególną uciążliwością jest trudność w pozyskaniu dysków starszych serii, które najczęściej mają już status EoL (ang. End-of-Life) i rzadko występują w sprzedaży w zadowalających ilościach i akceptowalnych cenach. Nasza firma szczególnie mocno skupia się na tej właśnie niszy rynku SSD, pomagając swoim Partnerom w pozyskiwaniu dysków SSD kompatybilnych w prostej linii z Państwa urządzeniami, nawet jeśli dyski takie już dawno zostały wycofane z bieżącego obrotu handlowego.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl