Zaznacz stronę

Mustek

Firma Mustek Systems Inc. powstała w 1988 roku. Główna siedziba tego producenta to Hsinchu Science Park, Tajwan. Mustek specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wiodących rozwiązań skanujących. Głównym celem Musteka jest zapewnienie zróżnicowanego wyboru produktów z zaawansowanymi technologiami, zarówno do profesjonalnego przeznaczenia, jak również dla pracowników biurowych, a także użytkowników indywidualnych (prywatnych). Bogata linia rozwiązań tego producenta spełnia różnorodne potrzeby klientów.
Flagowymi produktami marki Mustek są szybkie skanery ADF, skanery płaskie A3 i A4, skanery kompaktowe, osobiste skanery do zdjęć, a także skanery dokujące do takich urządzeń jak iPhone i iPad.
Zespół specjalistów Musteka poprzez łączenie nauk przyrodniczych i technologii elektronicznej nieustannie dąży do osiągnięcia innowacyjnych rozwiązań. Mustek jako lider rozwoju technologii obrazowania cyfrowego intensywnie współpracuje z partnerami, co pozwala mu regularnie zwiększać udziały w rynku światowym.

Ofertę firmy Mustek tworzą trzy linie skanerów:

  • Skanery dokumentowe, serii iDocScan;
  • Skanery dokumentów większych formatów, serii A3;
  • Płaskie skanery A4 flatbed, serii PageExpress.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Sylwester Giermaz

Product Manager
tel. +48 501 361 013
s.giermaz@stovaris.pl