Zaznacz stronę
Zapraszamy na konferencję dotyczącą zdalnego dostępu do Centrum Danych

Od dłuższego czasu stale rośnie popularność zdalnej kontroli nad centrami danych i sprzętem informatycznym. Pandemia jeszcze bardziej „podbiła” trend zarządzania i monitorowania infrastrukturą IT na odległość. Przedsiębiorstwa, które nie mają dziś odpowiednich narzędzi, ryzykują spadkiem wydajności, a nawet brakiem dostępu do usług data center.

Wprowadzając odpowiednią strategię, która opiera się na wdrażaniu dedykowanych rozwiązań lub na wykorzystywaniu zewnętrznej usługi zdalnego zarządzania serwerownią, instytucje niezależnie od wielkości i typu prowadzonej działalności, mogą mieć pod kontrolą wszystkie kluczowe procesy. Dotyczą one nie tylko rutynowych prac, które pozwalają na utrzymanie centrum danych w dobrej kondycji. Są również związane z bardziej wymagającymi czynnościami, takimi jak skalowanie pojemności Data Center, zarządzanie infrastrukturą IT i zdalnym rozwiązywaniem problemów.

W wielu przypadkach takie zadania nie wymagają fizycznej obecności administratora w centrum danych. Może on użyć nowoczesnego rozwiązania do zarządzania Data Center, za pośrednictwem wybranego przez niego urządzenia końcowego, np. laptopa z przeglądarką internetową, tabletu lub nawet smartfona z zainstalowaną aplikacją. Dzięki temu jest w stanie wykonywać swoje zadania bez względu na to, jak funkcjonuje w danym momencie centrum danych, rozwiązując bieżące problemy nawet w okresach nieplanowanych przestojów. Taki model pracy to nie tylko wygoda dla pracownika IT, który odpowiada za funkcjonowanie centrum danych. To także spore oszczędności dla pracodawcy – np. eliminacja wydatków związanych z podróżami służbowymi techników IT (ciągle rosnące ceny paliw).

Dołącz do hybrydowej konferencji pt. „Zdalny dostęp do Twojego Centrum Danych” i dowiedz się wszystkiego o zarządzaniu i monitorowaniu sprzętem IT.

START: 8.06.2022 (środa), godz. 11:00.

Informacje o konferencji:

Data:
8 czerwca 2022 (środa)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
3 h (± 10 min)
Język prezentacji:
polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
Tryb:
hybrydowy

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

  • Techników obsługujących serwerownie i centra danych każdej wielkości.
  • Specjalistów IT chcących lepiej zrozumieć, jaką rolę odgrywa zarządzanie typu out-of-band w centrach danych, które zapewniają serwery konsolowe.
  • Menedżerów infrastruktury technicznej, którzy na co dzień zajmują się sprawami związanymi z utrzymaniem, zarządzaniem i monitoringiem serwerowni.
  • Administratorów IT, którzy chcą poznać najnowsze osiągnięcia dotyczące ekonomicznego i skutecznego zdalnego zarządzania i dostępu.
  • Resellerów, partnerów i integratorów realizujących projekty z zakresu infrastruktury IT dla serwerowni i centrów przetwarzania danych.

Formularz rejestracyjny:

Z uwagi na hybrydowy typ wydarzenia możesz wziąć w nim udział stacjonarnie lub online. Pamiętaj, by zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym.

W trybie stacjonarnym posiadamy ograniczoną ilość miejsc. Poinformujemy Cię z odpowiednim wyprzedzeniem o możliwości uczestniczenia stacjonarnie w konferencji, która odbędzie się w Warsaw Plaza Hotel​ (Łączyny 5, 02-820 Warszawa).

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

* Pola obowiązkowe

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz firm-prelegentów Microchip, TeamViewer, Opengear i Eaton, swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na konferencję organizowaną przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 8 czerwca 2022 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji wydarzenia (online i offline) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

AGENDA

11:00 – 11:10 START: Witamy na pokładzie
11:10 – 11:40 TeamViewer
TeamViewer – nie tylko Remote Access

Marta Rose

11:40 – 12:10 EATON
Nowoczesne zasilanie gwarantowane i monitorowanie Data Center

Rafał Brzuska

12:10 – 12:20 Coffee Break
razem z Opengear

Dirk Schuma

12:20 – 12:40 Opengear
Odporność sieci – ewolucja zarządzania poza pasmem w Centrum Danych

Przemysław Prochera

12:40 – 13:10 Microchip
Synchronizacja i bezpieczeństwo czasu w sieciach

Przemysław Tołpa

KONKURS

Nagroda w konkursie przeprowadzonym podczas konferencji Stovaris - Bon do Katalogu Marzeń

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników. Do wygrania trzy vouchery na przeżycia z Katalogu Marzeń o wartości 200 zł.

 Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy aktywnie uczestniczyć w konferencji ? Podczas prezentacji zostaną wyświetlone cztery pytania zamknięte (jednokrotnego wyboru). Odpowiedz na wszystkie pytania. Po zakończonym wydarzeniu trzy osoby, które jako pierwsze prawidłowo odpowiedziały na wszystkie zdobędą nagrody.

Informacje o prelegentach:

Marta Rose

Marta Rose

Channel Account Manager, TeamViewer

Marta dołączyła do zespołu TeamViewer w 2021 roku. Jako Channel Account Manager odpowiada za rozwój kanału partnerskiego w regionie Europy Wschodniej. Posiada olbrzymie doświadczenie zawodowe związane z branżą IT. Poprzednio pełniła role kierownicze w obszarze sprzedaży, współpracy z partnerami i rozwoju biznesu m.in. w takich firmach jak Proget Software, Headtechnology, Nanovo, Unizeto, czy Fujitsu. Doceniania jest za proaktywne podejście do stawianych przed nią problemów, skuteczne realizowanie wyznaczonych celów oraz niespotykaną jakość i łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji z partnerami biznesowymi.

Przemysław Tołpa

Przemysław Tołpa

Channel Sales Manager, Microchip

Przemysław z branżą komputerową związany jest od ponad 25 lat. Posiada rozległą wiedzą na temat kanałów sprzedaży (bezpośredniej i pośredniej) w Europie Wschodniej i krajach WNP. Obecnie w Microchip odpowiada za zarządzanie projektami sprzedaży terytorialnej. Postawione cele biznesowe realizuje poprzez koordynowanie działań marketingowych i sprzedażowych. Przemysław rozwija i utrzymuje produktywne relacje z kluczowymi partnerami handlowymi. Do jego głównych zadań należy również monitorowanie kanału sprzedaży i dystrybucji Tier 2 oraz współpraca z Centrami Danych.

Dirk Schuma

Dirk Schuma

Sales Manager Europe, Opengear

W Opengear jest odpowiedzialny za region Europy Północnej. Dirk posiada ponad 20-letni staż pracy w branży IT, w tym bogate doświadczenie związane z zarządzaniem i rozwojem produktów jednego z największych w Europie dostawcy rozwiązań Out-Of-Band. W przeszłości był zaangażowany w budowę złożonych rozwiązań WLAN dla największych klientów na świecie. Przed Opengear Dirk spędził 9 lat w Lantronix, a wcześniej w EMC, Legato Systems oraz Smart Storage Systems.

Rafał Brzuska

Rafał Brzuska

Junior Product Manager, Eaton

Rafał jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej – kierunek Elektrotechnika. Pierwsze kroki w firmie Eaton stawiał jako wsparcie techniczno-handlowe w zakresie produktów Power Quality. Od 2021 roku zajmuje stanowisko Junior Product Managera i jest odpowiedzialny za jednofazowe zasilacze UPS, listwy ePDU, szafy rackowe oraz software. Ponadto powierzono mu zadania związane ze wsparciem sprzedaży, szkoleniami i marketingiem. Dzięki temu jest w stanie zapewnić kompleksową i fachową pomoc we wszelkich aspektach związanych z zasilaniem gwarantowanym, dla partnerów biznesowych firmy Eaton.

Przemysław Prochera

Przemysław Prochera

Business Development Manager, Stovaris

Przemek posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT, związane z zaawansowanymi technologiami. W Stovaris doceniany jest za silne zaangażowanie w proces sprzedaży rozwiązań z wartością dodaną. Odpowiada za rozwiązania związane z infrastrukturą IT oraz Data Center. Główne obszary zainteresowania: strategiczne, długoterminowe planowanie biznesu, zarzadzanie zmianami, analizy rynkowe, budowanie zespołów, tworzenie aktywności marketingowych dla kanału partnerskiego.

Więcej o dostawcach:

Zapytaj eksperta Stovaris o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas konferencji:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Marcin Cichecki

Sales Director
m.cichecki@stovaris.pl
tel.: +48 222 484 000

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Director
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910

DataCenter co piszczy w szafie Rack 29.03.2022