Zaznacz stronę

Obecnie najważniejszymi sprawami dla menedżerów, techników i inżynierów serwerowni, jest wirtualizacja oraz konsolidacja zarówno nowych architektur, jak i nowych modeli zaawansowanego sprzętu zapewniającego usługi IT. Kluczowymi czynnikami w tym zakresie są koszty, efektywność, ciągłość biznesu, a także zachowanie odpowiedniego poziomu obsługi pracowników i klientów.

Planując rozbudowę centrum danych (niezależnie od jego wielkości) ich obsługa coraz częściej staje przed dylematem czy rozwijać własną serwerownię czy skorzystać z outsourcingu. Coraz częściej przedsiębiorstwa zaczynają realizować projekty centrów przetwarzania danych, które są efektywne pod względem energetycznym i przyjazne dla środowiska (tzw. Green Data Centers).

Inżynierowie IT w poszukiwaniu efektywności coraz częściej stosują konsolidację oraz wirtualizację aplikacji. Naturalnym krokiem po etapie wirtualizacji jest chmura, czyli Cloud Computing. Stopniowo podążamy w kierunku przetwarzania informacji jako usługi, co powoduje zmianę w modelu funkcjonowania centrum danych – od zarządzania serwerami i aplikacjami w kierunku dostarczania usług dla biznesu, zarządzania ich wolumenem oraz podwyższania jakości i bezpieczeństwa IT.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych rozwiązaniach dla serwerowni dołącz do konferencji „Data Center” organizowanej przez KSI. Ekspert Alstor SDS – Jerzy Adamiak – zaprezentuje kompleksowe rozwiązanie wirtualizacyjne (serwer + pamięć dyskowa i wirtualizator) marki Scale Computing.

Bezpłatna rejestracja:

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Przed przystąpieniem do wydarzenia prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie organizatora (Konferencje KSI). Jest to gwarancja otrzymania prawidłowego linku do systemu webinarowego (platforma Click Meeting):

Informacje o konferencji:

Data:
20 stycznia 2021 (środa)
Godzina:
8:50
Czas trwania:
3,5 godziny
Język prezentacji:
polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
Dostęp do webinaru:
z komputerów PC (Windows i MacOS).

Agenda:

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 8:50. Prelegentami będą m.in. eksperci Alstor SDS, Scale Computing, Huawei, Audytel, CyberPower, DataCenter PPNT. Pobierz pełną agnendę:

Do rozpoczęcia konferencji pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Kogo zainteresuje ta konferencja:

  • Kadrę podejmująca strategiczne decyzje dot. IT;
  • Menedżerów odpowiedzialnych za podejmowanie strategicznych decyzji w firmie;
  • Kierowników i analityków projektów IT oraz osoby odpowiedzialne za infrastrukturę IT;
  • Inżynierów do spraw bezpieczeństwa systemów IT;
  • Ekspertów, którzy na co dzień zajmują się centrami danych i serwerowniami każdej wielkości;
  • Osoby odpowiedzialne za rozwój technologiczny, m.in. projektanci aplikacji IT, administratorzy systemów informatycznych.

Prelekcja Scale Computing (godz. 10:30):

Kompletne rozwiązanie wirtualizacyjne Scale Computing: serwery + pamięć dyskowa i wirtualizator.
W dniu wydarzenia, o godzinie 10:30 Jerzy Adamiak ekspert Alstor SDS omówi unikalne rozwiązania i funkcjonalności zastosowane we flagowym produkcie HC3. W skrócie przedstawione zostanie porównanie z rozwiązaniami konkurencji. Główną część prelekcji wypełni krótki pokaz administracji i zarządzania klastrem HC3.

Informacje o prelegencie:

Jerzy Adamiak

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant, Alstor SDS

Z firmą Alstor SDS związany jest od 2000 roku. Główny obszar zainteresowań to systemy pamięci masowej wykorzystujące macierze dyskowe i pamięci taśmowe. Jest specjalistą w dziedzinie backupu i archiwizacji danych. Posiada olbrzymie doświadczenie zawodowe związane z wykorzystywaniem rozwiązań software’owych. Od wielu lat zajmuje się rozwiązaniami marki Infortrend oraz aktywnie uczestniczy w procesie ich wdrażania.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas konferencji:
Jeśli masz pytania związane z uczestnictwem
w wydarzeniu prosimy o kontakt z:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@stovaris.pl
tel.: +48 605 274 271

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910