Zaznacz stronę
Współpraca Stovaris z Key Technology BANER

Fuzja firm przyspieszy rozwój chmury dzięki nowemu portfolio przełączników Ethernet.

 

3 sierpnia 2021 r. w Kalifornii (USA), Marvell Technology, Inc. (NASDAQ: MRVL), lider w dziedzinie półprzewodnikowych rozwiązań infrastrukturalnych dla Data Center oraz firma Innovium, Inc., wiodący dostawca przełączników dla centrów danych w chmurze oraz Edge Computing, ogłosili ostateczną umowę handlową. Marvell posiada szerokie portfolio przełączników Ethernet o silnej pozycji w segmentach przedsiębiorstw i operatorów chmurowuch. Firma ma rosnącą dynamikę sprzedaży na rynku centrów danych w chmurze, która ostatnio została wzmocniona przejęciem firm Inphi oraz Qlogic.

„Nasze przejęcie Innovium i jego komplementarnej oferty jeszcze bardziej rozszerzają wiodącą pozycję Marvell w chmurze hybrydowej.”

Matt Murphy

Dyrektor generalny, Marvell

Najważniejszym aktywem firmy Innovium jest architektura przełączania TERALYNX®, która zapewnia minimalne opóźnienia, zoptymalizowaną moc, wysoką wydajność i innowacyjną telemetrię – ma to kluczowe znaczenie w dzisiejszych centrach danych. Przejęcie Innovium umożliwia Marvellowi natychmiastowe uczestnictwo w najszybciej rozwijającym się segmencie rynku przełączników, z rozwiązaniem zoptymalizowanym pod kątem chmury. Wszelkie raporty wskazują, że do 2026 r. rynek przełączników Ethernet dla centrów danych wzrośnie do około 2 miliardów dolarów. Dodatkowo, przejęcie tej architektury przyspieszy rozwój firmy na rynkach: motoryzacji, 5G, hybrydowej chmury, oraz Edge Computingu, które wykorzystują platformę Ethernet Marvell.

„Innovium ugruntowało swoją pozycję jako silny dostawca przełączników dla centrów danych w chmurze ze sprawdzoną platformą i nie możemy się doczekać współpracy z utalentowanym zespołem Marvella, który ma duże doświadczenie w dostarczaniu wielu generacji bardzo udanych produktów.”

Rajiv Khemani

Prezes, Innovium

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Marvell:

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl