Zaznacz stronę
Overland-Tandberg ogłasza premierę serii Olympus oraz serii Titan

Overland-Tandberg, globalny dostawca rozwiązań do ochrony i przechowywania danych, ogłosił niedawno rozszerzenie swojego produktowego portfoli o dwie nowe serie – Olympus i Titan.

Wszystkie nowe rozwiązania mogą być elastycznie dostosowywane – w zależności od wyzwań związanych z przechowywaniem, zarządzaniem i ochroną danych każdego rodzaju. Nowe produkty serwerowe i pamięci masowej są „powered by Dell”. Sprawia to, że posiadają one pełną gamę sprawdzonych technologii, w tym opcji serwerowych, pamięci masowej i ochrony danych uzupełnionych o różne opcje Pro-Support, aby spełnić wymagania klientów w zakresie SLA.

„W odpowiedzi na rosnące wymagania co do pamięci masowej w środowiskach IT, do naszej oferty dodaliśmy nowe rozwiązania serwerowe i storage’owe, stworzone zarówno dla małych firm jak i klientów korporacyjnych.”

Eric Kelly

CEO i Chairman, Overland-Tandberg

Seria Olympus

Ta linia serwerów składa się z konfiguracji typu TOWER oraz RACK i polecana jest do zastosowań wymagających elastyczności i wysokiej wydajności. Dwuprocesorowe serwery stelażowe R700 i R800 oferują mieszankę funkcji pozwalających na maksymalizację wydajności, dostosowanie różnych obciążeń i umożliwiających skalowanie. Opatentowany system kopii zapasowych RDX® QuikStor® oraz plany Business Continuity są dostępne dla „wieżowych” modeli serwerów T400 i T600.

Seria Titan

Pod tą nową marką kryją się skalowalne, inteligentne i zintegrowane z chmurą produkty, które przyspieszają realizację krytycznych obciążeń roboczych – od szkieletu sieci, przez Edge, aż po chmurę. Seria Titan T2000 oferuje rozwiązania SAN i DAS zoptymalizowane dla małych i średnich firm. Produkty Data Protection do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych są oferowane z serią Titan T3000. Macierze flash Unified Storage (T5000) i rozwiązania NAS typu scale-out (T6000) są uzupełnieniem linii Titan.

„Bardzo doceniamy, że nasz wieloletni partner biznesowy Overland Tandberg rozszerza swoją ofertę produktów. Dzięki temu w przyszłości będziemy mogli brać udział w bardziej złożonych projektach, korzystając z wysokiej jakości produktów.”

Sven Meyerhofer

dyrektor zarządzający, N-TEC GmbH

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Overland-Tandberg:

Jakub Bala

Product Manager
tel. +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl