Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Skanery dokumentowe Panasonic

Panasonic to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Stovaris posiada w ofercie szybkie skanery tego producenta, obsługujące formaty A4 i A3. Rozwiązania Panasonic umożliwiają także skanowanie dokumentów o różnych kształtach i rozmiarach, w tym: paszportów, dokumentów tożsamości, kart tłoczonych oraz długich arkuszy papieru.

Skanery A4 wyposażone są w szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak funkcja zaawansowanego poprawiania obrazów, zapobieganie pobierania wielu arkuszy, automatyczne rozróżnianie dokumentów monochromatycznych i kolorowych oraz automatycznie usuwanie pochylenia i kadrowanie. Innowacyjna konstrukcja zapewnia pełny dostęp do całej ścieżki papieru, umożliwiając łatwe usuwanie zacięć i czyszczenie wnętrza. Skanują one dokumenty o praktycznie dowolnych rozmiarach, typie i grubości, wydrukowanych na papierze dowolnego rodzaju. W tej grupie rozwiązań znajdują się urządzenia sieciowe z aplikacją Image Capture Mobile, umożliwiającą wysyłanie zeskanowanych danych bezpośrednio do smartfonu lub tabletu. Urządzenia te mają duży, automatyczny podajnik papieru ADF, o dużej pojemności na 100 arkuszy. Dzienni przebieg skanerów A4 marki Panasonic wynosi do 15 000 arkuszy.

Skanery A3 zaprojektowano z myślą o zwiększeniu efektywności pracy poprzez zastosowanie sprzętowego przetwarzania obrazu oraz wydajnego podajnika ADF nawet na 750 arkuszy. Dzięki takim funkcjom jak intuicyjne edytowanie miniatur zeskanowanych stron, automatyczne wykrywanie położenia, kadrowanie i wyrównywanie obrazu oraz rozdzielanie podwójnych stron, skanery A3 umożliwiają przeprowadzenie niemalże dowolnej liczby procesów skanowania (nawet do 100 000 arkuszy dziennie). Urządzenia pozwalają na szybkie, precyzyjne oraz jednoczesne skanowanie dokumentów o różnych grubościach, rozmiarach i długościach. Eliminuje to potrzebę ręcznej zmiany papieru czy ciągłej regulacji marginesów.

Dzięki prostej ścieżce podawania papieru możliwe jest wydajne skanowanie uszkodzonych lub starych dokumentów. Kolorowy panel dotykowy LCD ułatwia odczytywanie zadań skanowania i przyspiesza ich wprowadzanie, a opcjonalny moduł imprintera (przed skanowaniem lub po nim) pozwala na szybkie porównywanie zeskanowanych danych z oryginalnym dokumentem. Oprogramowanie Site Central Manager Suite pozwala na centralne zarządzanie wieloma skanerami w jednej sieci. Możliwość zdalnego sprawdzania statusu skanowania online i przeprowadzania kontroli konserwacyjnej, zmniejsza potrzebę indywidualnego zarządzania.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firmy:

Panasonic

Osoby kontaktowe:

Daniel Murawski

Product Manager
tel.: +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl

Michał Gardocki

Pre-Sales Engineer
tel. +48 502 447 112
m.gardocki@stovaris.pl