Zaznacz stronę

Panasonic

Panasonic to jedna z największych firm na świecie i najbardziej rozpoznawalnych marek. Posiada bardzo szerokie portfolio grup produktowych i w każdej dziedzinie należy do światowych liderów. Tak też jest w przypadku skanerów dokumentowych. Panasonic dzięki bardzo szerokiej ofercie i typowej dla producentów japońskich najwyższej jakości produktów posiada znaczący udział w rynku skanerów. Gama produktów skanerowych Panasonica obejmuje urządzenia obsługujące różne formaty dokumentów ze szczególnym naciskiem na rozwiązania do pracy w sieci. Rozwiązania Panasonica są zgodne z wieloma rodzajami zastosowań biznesowych i słyną z dużej wydajności oraz łatwości użycia.

Skanery A4

Panasonic posiada bogatą ofertę szybkich, kompaktowych skanerów A4 przeznaczonych do zastosowań przy średnim obciążeniu. Rozwiązania te umożliwiają wygodne, niezawodne i wszechstronne skanowanie z dużą prędkością. Idealnie nadają się do digitalizacji dokumentów o praktycznie dowolnych rozmiarach, typie i grubości. Urządzenia skanują dowolny rodzaj papieru a także plastikowe karty.

Skanery A3

Wysoko i średnio nakładowe kolorowe skanery A3 oraz kompaktowe skanery płaskie oferują zaawansowaną technologię cyfrowego przetwarzania obrazu. Tym samym swoją funkcjonalnością mogą sprostać wymaganiom różnych użytkowników.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Daniel Murawski

Product Manager
tel.: +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl