Zaznacz stronę
Dwa oblicza pamięci masowej – macierze dyskowe i biblioteki taśmowe - HEADER v2

Zespół Stovaris wraz z naszym partnerem Infortrend zaprasza do wzięcia udziału w webinarze, który odbędzie się 13 kwietnia 2022. START o godzinie 12:00. Webinar będzie poświęcony nowoczesnym macierzom dyskowym, które znajdują zastosowanie w monitoringu, backupie, wirtualizacji, medycynie, HPC, VDI, produkcji mediów i rozrywki oraz w wielu innych dziedzinach.

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną rozwiązania dyskowe tajwańskiej firmy Infortrend, która od pand 25 lat dostarcza doskonałe macierze dyskowe dla wszystkich gałęzi przemysłu. Ich główną cechą wyróżniającą spośród innych dostępnych na rynku to wyśmienity stosunek wydajności do ceny. Szczegółowo omówione zostaną rozwiązania zunifikowanych macierzy z serii GS, które w jednym urządzeniu z powodzeniem mogą zastąpić macierze blokowe i serwery NAS. Zaprezentowane zostaną także najnowsze modele z dyskami NVMe (Non-Volatile Memory Express), gwarantujące uzyskanie wydajności na poziomie 1 mln IOPS i transferów rzędu 20GB/s

START: 13 kwietnia 2022, godz. 12:00.

Informacje o webinarze:

Data:
13 kwietnia 2022 (środa)
Godzina:
12:00
Czas trwania:
60 minut (± 15 min)
Język prezentacji:
polski i angielski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

  • administratorów sieci i inżynierów IT, którzy na co dzień zajmują się obsługą Centrów Danych każdej wielkości;
  • specjalistów IT, którzy chcą poznać najnowsze osiągnięcia dotyczące pamięci masowych;
  • resellerów, którzy chcą poznać macierze idealne do backupu danych;
  • inżynierów, którzy wdrażają rozwiązania macierzowe służące m.in. do monitoringu, backupu, wirtualizacji, HPC, VDI, produkcji mediów i rozrywki;
  • wszystkich poszukujących nowości i chcących poszerzyć swoją wiedzę nt. najnowszych modeli macierzy danych z dyskami NVMe.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

* Pola obowiązkowe

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz Infortrend (23544, Tajwan, New Taipei City, Zhonghe District, Section 3, Zhongshan Rd, 102), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na webinar organizowany przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 13 kwietnia 2022 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji wydarzenia (online i offline) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris i Infortrend. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

AGENDA:

Dowiedz się więcej o:

12:00 – 12:05

Witamy na pokładzie Stovaris

12:05 – 12:30

Infortrend – Macierze dyskowe do monitoringu, backupu, wirtualizacji, medycyny, HPC, VDI, produkcji mediów i rozrywki i nie tylko.
Victor Chiang, Infortrend
(prezentacja w jęz. angielskim z polskim wsparciem obsługi Stovaris)

12:30 – 13:00

Infortrend GS – zunifikowane, skalowalne macierze dyskowe z dostępem plikowym, blokowym i do chmury
Jerzy Adamiak, Stovaris
(prezentacja w języku polskim)

13:00 – 13.20

Infortrend GS i DS z dyskami U2 NVMe – ponadprzeciętna wydajność dla wymagających aplikacji, wirtualizacji i środowisk VDI
Jerzy Adamiak, Stovaris
(prezentacja w języku polskim)

Informacje o prelegentach:

Victor Chiang

Victor Chiang

General Manager, Infortrend Europe

Dołączył do zespołu Infortrend w 2014 roku. Obecnie zajmuje stanowiska dyrektora generalnego. Posiada ponad 18 letnie doświadczenie zawodowe. Jest doświadczonym kierownikiem sprzedaży i posiada obszerną techniczną wiedzę ekspercką. Doceniany jest za rozumienie i podążanie za najnowszymi trendami biznesowymi. Ponadto partnerzy biznesowi cenią go za niezwykłą szczegółowość oraz rozwagę podczas pracy zespołowej.

Jerzy Adamiak

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant, Stovaris

Główny obszar zainteresowań Jerzego to systemy pamięci masowej wykorzystujące macierze dyskowe i pamięci taśmowe. Jest specjalistą w dziedzinie backupu i archiwizacji danych. Posiada olbrzymie doświadczenie związane z wykorzystywaniem rozwiązań software’owych firm Infortrend, Overland-Tandberg, StarWind, Ivanti, Veritas, Veeam oraz wielu innych dostawców.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas webinaru:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@stovaris.pl
tel.: +48 605 274 271

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910

Dwa oblicza pamięci masowej – macierze dyskowe i biblioteki taśmowe - FOOTER v2