Zaznacz stronę
od mózgu elektronowego po Ivanti Neurons - Webinar 15.12.2021 HEADER (1)

Od czasu powstania pierwszego mózgu elektronowego, czyli komputera minęło ponad 70 lat. Przez ten czas rozwój branży IT doprowadził do miniaturyzacji i łatwej dostępności tych urządzeń. Obecnie każdy posiadacz tabletu czy smartfonu, nawet najprostszego i najtańszego, ma pewność że jego urządzenie posiada lepszą moc obliczeniową i możliwości, niż ich pierwowzór. Dziś, to co do niedawna podziwialiśmy wyłącznie w filmach Sci-fi (science fiction), jak wideo rozmowy, wirtualna rzeczywistość czy możliwość pracy zdalnej, jest na wyciągnięcie ręki!

Wykorzystywane smartfony, komputery, tablety, aplikacje i oprogramowanie do pracy oraz zapewnienia ciągłości biznesowej, są obecnie nieodłącznym elementem każdego dnia. Ilość wykorzystywanych urządzeń i programów przyprawia działy IT o zawrót głowy. Jak nad nimi zapanować? Jak skutecznie zarządzać flotą firmowych urządzeń? Jak je zabezpieczyć przed cyberprzestępczością? To tylko część pytań i wyzwań, przed którymi stoją inżynierowie IT. Z pomocą przychodzą innowacyjne rozwiązania Ivanti, które ułatwiają pracę administratorom całej infrastruktury IT w przedsiębiorstwach i oferują unikalne rozwiązania do autonaprawy, automatycznej ochrony oraz samoobsługi.
Zapraszamy na techniczne spotkanie z Ivanti, z nowymi technologiami i wizją hiperautomatyzacji. Przyszłość zaczyna się teraz, dzięki Ivanti Neurons!

Weź udział w wydarzeniu, zdobądź dodatkową wiedzę, zjedz z nami lunch, odpowiadaj na pytania i zgarnij nagrody! START: 15 grudnia 2021 o godz. 10:00.

Informacje o webinarze:

Data:
15 grudnia 2021 (środa)
Godzina:
10:00
Czas trwania:
120 minut (± 15 min)
Język prezentacji:
polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

  • inżynierów, których głównymi obszarami zainteresowania są: zarządzanie usługami informatycznymi (ITSM) oraz zasobami IT (ITAM), bezpieczeństwo informatyczne i ujednolicone zarządzanie użytkownikami końcowymi;
  • techników, którzy już korzystają z rozwiązań Ivanti oraz tych, którzy dopiero chcą je poznać;
  • administratorów IT – CIO oraz CISO – nowe pomysły usprawnień w Waszych organizacjach gwarantowane!
  • wszystkich poszukujących nowości i chcących poszerzyć swoją wiedzę nt. cyberprzestępczości, bezpieczeństwa urządzeń IT i poprawy jakości pracy zdalnej.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

* Pola obowiązkowe

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez organizatorów seminarium online Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) i Damiko S.C. (ul. Polan 8B, 20-830 Lublin) oraz partnera-prelegenta Ivanti, swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na internetowe szkolenie techniczne organizowane przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 15 grudnia 2021 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji seminarium internetowego (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris, Damiko i/lub Ivanti. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

AGENDA

10:00 – 10:20 START: Witamy na pokładzie
Jacek Konaszczuk,  Bartłomiej Cholewa
10:20 –  11:05 Ivanti Neurons + Zarządzenie Assetami i Usługami  | Marek Woda
11:05 – 11:10 Zamów lunch na pyszne.pl
11:10 – 11:40 Unified Endpoint Management
Leszek Twardowski
11:40 – 12:00 Bezpieczeństwo wg Ivanti
Błażej Roszczyk
12:00 – 12:15 META: Q&A i KONKURS

KONKURS i LUNCH

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników. Do wygrania trzy vouchery Amazon o wartości: 200 zł, 150 zł i 100 zł, do wykorzystania na polskiej platformie amazon.pl.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy aktywnie uczestniczyć w webinarze 😊 Podczas prezentacji zostaną wyświetlone trzy pytania zamknięte (jednokrotnego wyboru). Odpowiedz na wszystkie pytania. Po zakończonym wydarzeniu trzy osoby, które jako pierwsze prawidłowo odpowiedziały na wszystkie, zdobędą nagrody.

 

Dodatkowo, każdy uczestnik wydarzenia otrzyma bon na zamówienie swojej ulubionej potrawy na pyszne.pl. Nie przegap możliwości zdobycia cennej wiedzy i zjedzenia z nami lunchu!

Ivanti Neurons - platforma do autonaprawy, rozwiazywania problemów i automatyzacji

Czym jest Ivanti Neurons?

Najnowsza platforma Ivanti Neurons dostarcza ekspertom i inżynierom IT dodatkowe możliwości, dzięki inteligentnym funkcjom i informacjom. Platforma umożliwi automatyczne wykrywanie i usuwanie problemów, a także zabezpieczanie wszystkich wykorzystywanych urządzeń (niezależnie od lokalizacji miejsca wykonywania służbowych obowiązków – pracy w siedzibie firmy czy pracy zdalnej). Ivanti Neurons zapewni użytkownikom spersonalizowaną samoobsługę. W dużym uproszczeniu Ivanti Neurons to autonaprawa, automatyczna ochrona oraz samoobsługa. Pierwsi klienci, którzy wdrożyli to rozwiązanie zredukowali o 63% nieplanowane przerwy w pracy, skrócili o 88% czas wdrożenia poprawek bezpieczeństwa oraz rozwiązali 80% problemów z urządzeniami końcowymi zanim użytkownicy zdążyli je zgłosić.

Informacje o prelegentach:

Marek Woda

Marek Woda

Senior Technical Consultant, Ivanti

Absolwent informatyki Politechniki Wrocławskiej. Posiada obszerną techniczną wiedzę ekspercką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu jako inżynier sprzedaży uczestniczył w wielu projektach technicznych. Jest doceniany za doskonałą wiedzę m.in. z zakresu „Zarządzania usługami IT”. Wykorzystuje najlepsze praktyki IT w celu dokładnego i wydajnego wdrażania produktów. Z firmą Ivanti związany jest od ponad 13 lat.

Jacek Konaszczuk

Jacek Konaszczuk

Kierownik Działu Handlowego / Sales Manager DAMIKO S.C.

Jest absolwentem Politechniki Lubelskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe. Jest doświadczonym kierownikiem sprzedaży i posiada ogromną wiedzę ekspercką. Z firmą Damiko współpracuje od 2012 roku. Odpowiedzialny jest m.in. za rozwiązania marki Ivanti.

Bartłomiej Cholewa

Bartłomiej Cholewa

Territory Manager, Ivanti

Posiada techniczne wykształcenie, związane z branżą informatyczną – absolwent Politechniki Warszawskiej. Przez 18 lat aktywności zawodowej doskonalił w praktyce swoje zdolności związane z rynkiem IT. Pracował dla znanych na rynku polskim dystrybutorów i integratorów. Obecnie związany jest z firmą Ivanti, w której dba o rozwój kanału sprzedażowego.

Leszek Twardowski

Leszek Twardowski

Senior Sales Engineer, Ivanti

Ukończył studia techniczne na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Od 2005 roku jego doświadczenie zawodowe jest ściśle związane z branżą IT. Ostatnie 7 lat jako Senior Sales Engineer poświęcił marce MobileIron, która obecnie jest częścią firmy Ivanti. Jego główny obszar zainteresowań to rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT oraz dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb klientów.

Błażej Roszczyk

Błażej Roszczyk

Territory Manager EE, Ivanti

Swoją pracę inżynierską obronił w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie. Współpracował z cenionymi i znanymi firmami, m.in. Cisco, NTT, Fortinet czy Infradata. Obecnie związany jest z firmą Ivanti, w której zajmuje stanowisko Territory Manager. Doceniany jest za obszerną wiedzę, duże doświadczenie i znajomość rynku IT.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas webinaru:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@stovaris.pl
tel.: +48 605 274 271

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910

Webinar Ivanti Neurons 15.12.2021