Zaznacz stronę
Baner zapraszający na webinar IoT, który odbędzie się 18 maja 2022

Internet Rzeczy (IoT), Przemysł 4.0 i Smart City na dobre rozgościły się w naszej rzeczywistości. Internet of Things od kilku lat jest jednym z głównych tematów konferencji, publikacji, opracowań, artykułów prasowych, książek oraz obszernych raportów. Świetnie, jak na zjawisko, które do tej pory nie doczekało się kompletnej definicji. A może w tym tkwi cała siła tej koncepcji? Może jest na tyle pojemna i elastyczna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie?

Rozwiązania z zakresu Internetu rzeczy (IoT) obejmują infrastrukturę, aplikacje oraz zabezpieczenia. To właśnie one tworzą zarówno nowe doświadczenia, jak i umożliwiają sprawniejszą działalność w oparciu o dane gromadzone na inteligentnym brzegu sieci EDGE.

Zespół Stovaris wraz z naszymi partnerami-dostawcami (Milesight, InHand, Opengear, NetAlly, ProfiTAP, Cubro i Allegro Packets) zaprasza do wzięcia udziału w webinarze, który odbędzie się 18 maja br. Seminarium online będzie poświęcone nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniom do szeroko pojętego IoT. Uczestnicząc w wydarzeniu dowiesz się m.in. o: wykrywaniu problemów dzięki zaawansowanym analizatorom sieci; automatyzacji, odporności i bezpieczeństwie rozwiązań niezbędnych do efektywnego zarządzania i gwarancji ciągłości biznesowej, a także technologii LoRaWAN.

Informacje o webinarze:

Data:
18 maja 2022 (środa)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
60 minut (± 15 min)
Język prezentacji:
polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

  • Inżynierów poszukujących rozwiązań IoT do cyfryzacji i digitalizacji procesów np. produkcyjnych, przemysłowych.
  • Specjalistów IT, którzy chcą skrócić czas reakcji na nowe informacje, zbierane i gromadzone z inteligentnych urządzeń.
  • Administratorów, którzy na co dzień zajmują się obsługą sieci IT każdej wielkości.
  • Techników obsługi Centrów Danych i EDGE (brzeg sieci) każdej wielkości.
  • Resellerów, którzy chcą lepiej zrozumieć, jaką rolę odgrywa zarządzanie typu out-of-band w centrach danych.
  • Wszystkich zainteresowanych poprawą efektywności sieci i urządzeń dzięki IoT.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

* Pola obowiązkowe

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na webinar organizowany w dniu 18 maja 2022 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji wydarzenia (online i offline) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia webinaru pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Agenda:

11:00 – 11:05 Witamy na pokładzie Stovaris
11:05 – 11:15

Poznaj IoT i LoRaWAN

Marcin Cichecki, Sales Director Stovaris

11:15 – 11:45

Świat connectivity w IoT

Przemysław Prochera, Business Development Manager Stovaris

11:45 – 12:15

Troubleshooting – zdalne wykrywanie i rozwiązywanie problemów

Michał Sobieski, Product Manager Stovaris

Informacje o wykładach:

Poznaj IoT i LoRaWAN

Wprowadzenie do świata Internetu Rzeczy (IoT) oraz technologii LoRaWAN. Podczas tej krótkiej części zaprezentujemy nową witrynę internetową (iotlorawan.pl), na której udostępniliśmy rozwiązania, umożliwiające sprawniejszą działalność, w oparciu o dane gromadzone na inteligentnym brzegu sieci EDGE.

Świat connectivity w IoT

W tej części zostaną zaprezentowane oraz omówione nowoczesne i innowacyjne rozwiązania do szeroko pojętego IoT. Uczestnicy webinaru poznają niezawodne modemy i routery przemysłowe z dostępem do sieci LTE. W dużym skrócie dowiesz się co z czym połączyć, by sprawnie zbierać i  gromadzić dane z inteligentnych urządzeń.

Troubleshooting – zdalne wykrywanie i rozwiązywanie problemów

Dzięki rozwiązaniom światowych producentów analizatorów sieci, takich jak NetAlly, Cubro, ProfiTAP, Allegro Packets możliwe jest wykrywanie problemów w sieci, niezależnie jak daleko znajdujesz się od fizycznej infrastruktury IT. Omówione zostaną sposoby wykrycia źródła problemów, a także rozpoznanie wszystkich urządzeń, na które przeciążone łącze ma wpływ.

logotypy - dostawcy rozwiązań IoT

Informacje o prelegentach:

Marcin Cichecki

Marcin Cichecki

Sales Director, Stovaris

 

Jest absolwentem Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT. Od 1997 roku jego doświadczenie zawodowe jest ściśle związane z branżą IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu (współpracował z globalnymi producentami rozwiązań teleinformatycznych) z łatwością buduje i utrzymuje relacje biznesowe. Wśród partnerów handlowych doceniany jest za obszerną wiedzę, doświadczenie i znajomość rynku IT. Dzięki obszernej technicznej wiedzy eksperckiej jest w stanie dopasować rozwiązania informatyczne do indywidualnych potrzeb klientów. Przez ponad 20 lat był częścią jednego z najbardziej rozpoznawanych dystrybutorów rozwiązań IT w Polsce – w ostatnim okresie kierował działem Secure Data Solutions. Obecnie, jako współzałożyciel i członek zarządu firmy Stovaris dba o podwyższanie standardów i budowanie modelu biznesowego opartego na zasadach partnerstwa z Klientami. W swojej codziennej pracy, poza stawianiem dużego nacisku na innowacyjność i unikalność oferowanych produktów, szczególną wagę przykłada do relacji z Partnerami biznesowym.

Przemysław Prochera

Przemysław Prochera

Business Development Manager, Stovaris

 

Przemek posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT, związane z zaawansowanymi technologiami. W Stovaris doceniany jest za silne zaangażowanie w proces sprzedaży rozwiązań z wartością dodaną. Odpowiada za rozwiązania związane z infrastrukturą IT oraz Data Center. Główne obszary zainteresowania: strategiczne, długoterminowe planowanie biznesu, zarzadzanie zmianami, analizy rynkowe, budowanie zespołów, tworzenie aktywności marketingowych dla kanału partnerskiego.

Michał Sobieski

Michał Sobieski

Product Manager, Stovaris

Michał wprowadził do naszego zespołu trochę świeżej krwi jako najmłodszy z PM pracujących w Stovaris. Jest z nami od końca 2017 roku i swoją wiedzą wspiera starszych kolegów w działach związanych z sieciami informatycznymi i nie tylko. Odpowiada za rozwiązania związane z Sieciami informatycznymi oraz Zarządzaniem i Bezpieczeństwem IT, takich producentów jak: DataLocker (IronKey), iStorage, Teradici, Allegro Packets, Cubro, TeamViewer, Matrix42, NetAlly (Fluke Networks), Netgear, Profitap, ProLabs oraz Xilinx (Solarflare).

Zapytaj naszych specjalistów o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas konferencji:
Jeśli masz pytania związane z organizacją wydarzenia prosimy o kontakt z:

Gabriela Życińska-Doszla

Sales Vice Director
g.zycinska-doszla@stovaris.pl
tel.: +48 605 270 991

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910

Konferencja online 24.06.2021 - cyberatak czy tylko przeciazone lacze - FOOTER