Zaznacz stronę
HEADER Ricoh Landing Page webinar ScanSnap

Skanery dokumentów RICOH z serii ScanSnap to innowacyjne urządzenia, które rewolucjonizują sposób, w jaki zarządzamy dokumentacją w domowym biurze. Ich niezrównana skuteczność sprawia, że stają się nieodzownym narzędziem dla każdego, kto ceni sobie efektywność i profesjonalizm w pracy.

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, szybkie i precyzyjne zarządzanie dokumentacją jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Dlatego właśnie skanery ScanSnap, będące produktem renomowanej firmy RICOH, wyróżniają się nie tylko najnowszą technologią, ale także niezwykłą intuicyjnością i wszechstronnością.

Zespół Stovaris wraz z naszym dostawcą RICOH zaprasza do wzięcia udziału w webinarze, który odbędzie się 21 listopada 2023. START o godzinie 11:00. Nie przegap okazji i dowiedz się jak łatwa jest digitalizacja ze skanerami serii ScanSnap.

Informacje o webinarze:

Data:
21 listopada 2023 (wtorek)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
60 minut (± 15 min)
Język prezentacji:
polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

  • Resellerów, którzy na co dzień zajmują się rozwiązaniami służącymi digitalizacji dokumentów.
  • Integratorów, których głównym obszarem zainteresowań są systemy zarządzania dokumentami (Documents Management Systems).
  • Firmy odpowiedzialne za procesy związane z zarządzaniem dokumentami i informacjami.
  • Wszystkich, którzy zainteresowani są konwersją papierowych dokumentów do postaci cyfrowej – zarówno od strony sprzętowej, jak i programowej.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

* Pola obowiązkowe

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez organizatorów seminarium online Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz partnera-prelegenta RICOH, swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na internetowe szkolenie techniczne organizowane przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 21.11.2023 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji seminarium internetowego (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris i/lub RICOH. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konkurs:

Kup skaner ScanSnap iX1600 i otrzymaj niszczarkę!

bon

Po wydarzeniu wyłonimy dwóch najbardziej aktywnych uczestników. Do wygrania jest jeden z dwóch bonów paliwowych o wartości: 100 zł. Bony paliwowe będzie można zrealizować w ogólnopolskiej sieci stacji benzynowych.

Jak wziąć udział?

Wystarczy zarejestrować się i aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu. Po zakończonym wydarzeniu dwie wybrane osoby, które wzięły udział w webinarze, otrzymają drogą mailową informację o nagrodzie.

bon

Zakup skaner iX1600 ScanSnap do 31 marca 2024 r. i otrzymaj bezpłatną niszczarkę* Leitz® IQ Home Office P4!

Połączenie skanera i niszczarki to idealne rozwiązanie, które usprawnia digitalizację dokumentów. Urządzenie do niszczenia dokumentów Leitz® IQ Home Office P4 możesz zamówić całkowicie bezpłatnie w ciągu 60 dni od dnia zakupu skanera iX1600. Nie czekaj i już teraz skorzystaj z promocji!

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas webinaru:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Daniel Murawski

Product Manager
d.murawski@stovaris.pl
tel.: +48 691 701 175

Klaudia Strzeszewska

Marketing Manager
k.strzeszewska@stovaris.pl
tel.: +48 885 802 866

FOOTER Ricoh Landing Page webinar ScanSnap