Zaznacz stronę
14-16 marca 2023 - Targi Embedded World Exhibition & Conference razem z Milesight HEADER v2

Embedded World Exhibition & Conference to międzynarodowe targi oraz konferencja poświęcona systemom wbudowanym (embedded systems) odbywająca się corocznie w Norymberdze w Niemczech. Targi skupiają się na najnowszych trendach i innowacjach w dziedzinie systemów wbudowanych, takich jak: inteligentne urządzenia, sieci IoT (Internet of Things), automatyka przemysłowa, systemy rozpoznawania mowy, robotyka, sensory i wiele innych.

Embedded World Exhibition & Conference jest jednym z największych wydarzeń branżowych na świecie, a każdego roku przyciąga tysiące zwiedzających, przedstawicieli firm i inżynierów z całego świata. Targi oferują możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, rozwiązaniami i technologiami w dziedzinie systemów wbudowanych, a także prowadzenia biznesowych rozmów oraz wymiany doświadczeń z ekspertami i specjalistami z branży.

Eksperci Milesight dostępni na konferencji

Reprezentanci Stovaris gościnnie dołączyli do zespołu Milesight. Odwiedzając stoisko tego czołowego dostawcy rozwiązań IoT dowiesz się w jaki sposób wykorzystać najnowocześniejsze technologie wykrywania, aby tworzyć bardziej zrównoważoną przyszłość. Przyjdź, aby zobaczyć tablice demonstracyjne D2D Milesight i przekonaj się jak rozwiązania i systemy Milesight mogą poprawić komunikację między urządzeniami.

Odwiedź nas podczas wydarzenia

? 14 – 16 marca 2023 r

? Stoisko: nr 3-228, hala 3

? Centrum wystawowe w Norymberdze, Niemcy

rozwiązania Milesight - LoRaWAN

Rozwiązania Milesight

Rozwiązania IoT firmy Milesight pomagają zmniejszyć zagrożenia i koszty związane z m. in. z zarządzaniem środowiskiem miejskiej infrastruktury oraz zapewnieniem wsparcia dla użytkowników końcowych.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Milesight:

 

Borys Bartoszuk

Bussines Development Manager IoT & Industry 4.0 Solutions
tel. +48 506 049 334
b.bartoszuk@stovaris.pl