Zaznacz stronę

Milesight

Założona w Chinach w 2011 roku firma Milesight stała się szybko rozwijającym się dostawcą rozwiązań wizyjnych, przemysłowych i IoT, oferującym usługi o wartości dodanej i najnowocześniejsze technologie. Opierając się na monitoringu wideo, Milesight proponuje również rozwiązania z branży IoT i komunikacji – wykorzystując Internet Rzeczy i technologie sztucznej inteligencji jako podstawę. Milesight jest obecny w ponad 120 krajach i rozpowszechnia swoje produkty oraz usługi w postaci kompleksowych rozwiązań, które podniosą inteligencję AIoT na wyższy poziom – łącząc świat fizyczny z cyfrowym.

Ponad połowa pracowników Milesight to inżynierowie R&D. Dzięki 15% rocznych inwestycji przychodów ze sprzedaży, solidnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, Milesight zyskał silną pozycję w dziedzinie badań i rozwoju.

Milesight IoT

Jednym z najczęściej wdrażanych rozwiązań opartym na technologii LoRa jest system  inteligentnego śledzenia autobusów. Technologia LoRa wykorzystuje nielicencjonowane częstotliwości i jest praktycznie bezpłatna. Pojedyncza brama LoRaWAN może pokonać odległość prawie 10 km, aby komunikować się z tysiącami trackerów GPS bez sieci komórkowej, co znacznie zmniejsza opłaty za przesyłanie danych. Ponadto połączenie GPS z technologią LoRaWAN® w celu dokładniejszego pozycjonowania geograficznego i mniejszych opłat za przesyłanie danych sprawia, że cały system realizuje prawdziwą „oszczędną” korzyść.

Milesight posiada w swoim asortymencie rozwiązania dla wielu zastosowań IoT. Systemy te oparte są o technologię dalekiego dystansu LoRaWAN oraz inne rozwiązania IoT np. WiFi HaLow. Wszechstronność rozwiązań Milesight jest zapewniona dzięki ogromnej bazie dostępnych aktualnie czujników, kamer, bramek, routerów i wielu innych. Bardzo szybko wciąż powiększa się oferta tego producenta. Każdego roku pojawia się na rynku kilkadziesiąt rozwiązań które mogą zrewolucjonizować wiele sektorów. 

Systemy przemysłowe

Routery przemysłowe z serii UR pozwolą na zbieranie danych z urządzeń przemysłowych i zapewnianie łączności internetowej. Jest to seria zaawansowanych urządzeń, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających lokalizacjach. Intuicyjne zarządzanie i przemysłowa obudowa z wieloma portami takimi jak RS232/485 wejścia i wyjścia cyfrowe itd. zapewnią wszechstronność wdrożeń i łatwość użytkowania urządzeń. Całościowa oferta 

Flagowe produkty:

Milesight UG56 / 56-LTE

Poznaj przemysłową bramę sieciową, która charakteryzuje się wodoszczelnością  i nadaje się do różnych zastosowań, także w przemyśle.

Milesight UG67

Poznaj bramkę, która posiada zintegrowane wewnętrzne anteny LoRa, Cellular, Wi-Fi i GPS i opcjonalne zewnętrzne anteny LoRa.

Milesight UR32

Poznaj bezprzewodowy router przemysłowy, który idealnie sprawdzi się w wielu zastosowaniach M2M/IoT.

Milesight UR75

Poznaj przemysłowy router mobilny, który bez problemu może udostępnić bezprzewodową sieć transmisji danych.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Hubert Jaworski

Product Manager
IoT & Industry 4.0 Solutions

tel.: +48 609 104 305
h.jaworski@stovaris.pl