Zaznacz stronę
Konferencja online 24.06.2021 - cyberatak czy tylko przeciazone lacze - HEADER

Weź udział w wirtualnej konferencji poświęconej bezpieczeństwu danych przenoszonych w sieci i offline. Eksperci Ivanti, DataLocker oraz Allegro Packets przybliżą uczestnikom wydarzenia zagadnienia związane z automatyzacją procesów użytkowników, przenoszeniem danych w środowiskach, w których zainfekowanie użytkownika może skończyć się czymś gorszym niż straty finansowe. Odpowiedzą również na tytułowe pytanie konferencji: „Czy to cyberatak, czy tylko przeciążone łącze?”.

Kierując się naszym mottem „Keeping your data safe”, dbamy o to by nasi klienci byli w stanie zapobiec problemom związanym z atakami z zewnątrz, wyciekom danych i ingerencji osób trzecich poprzez kontrolę i zapobieganie. Jednakże nie wszystko da się przewidzieć i przeciwdziałać z odpowiednim wyprzedzeniem. Stąd dobrze jest mieć pod ręką rozwiązanie, które w kilka chwil podpowie nam czy zostaliśmy ofiarą ataku, czy któryś z użytkowników korzysta z sieci do granic jej możliwości.

W trakcie konferencji skupimy się na praktycznym przedstawieniu możliwości oprogramowania Ivanti. Zaprezentowane zostaną połączone rozwiązania szyfrowanych dysków i pendrive’ów DataLocker, z systemem zarządzania tymi urządzeniami oraz portami USB użytkowników końcowych. Przedstawione zostaną analizatory danych Allegro Packets, które umożliwiają nam zajrzenie w głąb naszej sieci.

Informacje o konferencji:

Data:
24 czerwca 2021 (czwartek)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
120 minut (± 15 min)
Język prezentacji:
angielski i polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

  • administratorów, którzy na co dzień zajmują się obsługą sieci IT każdej wielkości;
  • inżynierów i techników, których głównymi obszarami zainteresowania są: zarządzanie usługami informatycznymi (ITSM) oraz zasobami IT (ITAM), bezpieczeństwo informatyczne i ujednolicone zarządzanie użytkownikami końcowymi;
  • inspektorów ochrony danych i administratorów, którzy konsultują się ze swoimi klientami w zakresie ich wymagań dotyczących ochrony danych zarówno pod względem sprzętowym jak i oprogramowania;
  • inżynierów odpowiedzialnych za monitoring, diagnostykę oraz utrzymanie infrastruktury IT;
  • ekspertów, którzy dbają o bezpieczeństwo sieci informatycznych;
  • integratorów oferujących rozwiązania związane z prawidłowym funkcjonowaniem sieci;
  • wszystkich poszukujących nowości i chcących poszerzyć swoją wiedzę nt. monitoringu i bezpieczeństwa sieci oraz ruchu sieciowego.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

* Pola obowiązkowe

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez organizatora wirtualnej konferencji Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz firm-prelegentów (Ivanti, DataLocker i Allegro Packets), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na konferencję internetową organizowaną przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 24 czerwca 2021 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji konferencji internetowych (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez wyżej wymienione podmioty gospodarcze. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia konferencji pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Agenda:

11:00 – 11:05 Witamy na pokładzie Stovaris
11:05 – 11:45

DataLocker | Bezpieczne stosowanie urządzeń USB w środowiskach przemysłowych

Konstantin Froese, DataLocker | Michał Sobieski, Stovaris
(prezentacja w jęz. angielskim z polskim wsparciem obsługi Stovaris)

11:45 – 12:25

Ivanti | Usuń problemy IT zanim je napotkasz!

Jerzy Adamiak, Stovaris
(prezentacja w języku polskim)

12:25 – 13:05

Allegro Packets | Rozwiązywanie problemów z przeciążonymi łączami

Hero van Lessen, Allegro Packets | Michał Sobieski, Stovaris
(prezentacja w jęz. angielskim z polskim wsparciem obsługi Stovaris)

13:05 – 13:10 Sesja Q&A
 

Konkurs:

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników. Do wygrania trzy vouchery Amazon o wartości: 200 zł, 150 zł i 100 zł, do wykorzystania na polskiej platformie amazon.pl.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy aktywnie uczestniczyć w konferencji 😊 Podczas prezentacji zostaną wyświetlone trzy pytania zamknięte (jednokrotnego wyboru). Odpowiedz na wszystkie pytania. Po zakończonym wydarzeniu trzy osoby, które jako pierwsze prawidłowo odpowiedziały na wszystkie zdobędą nagrody.

Siec IT bez tajemnic - konferencja online 15.04.2021 NAGRODA

Dla zainteresowanych uczestników istnieje możliwość wysłania po wydarzeniu dodatkowych materiałów szkoleniowo-informacyjnych.

Informacje o wykładach:

Data Locker solution

DataLocker | Bezpieczne stosowanie urządzeń USB w środowiskach przemysłowych

Ekspert DataLocker przedstawi jak zagwarantować bezpieczeństwo danych i ich ochronę przed nieautoryzowanym wyniesieniem poza obszar firmy. Zaprezentowane zostanie połączenie szyfrowanych nośników danych z oprogramowaniem SafeConsole, które zapewnia bezpieczeństwo urządzeń od razu po przypisaniu reguł i kodu PIN do danego konta. Takie połączenie nie wymagają żadnej ingerencji ze strony administratora, chyba że zdarzy się komuś zapomnieć kod PIN lub urządzenie złamie którąś z reguł i wymagany będzie zdalny reset. Podczas prelekcji dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć na temat szyfrowanych nośników danych.

Ivanti | Usuń problemy IT zanim je napotkasz!

Obszar, na którym najczęściej skupiają się cyberprzestępcy to najsłabszy element środowiska IT w organizacji, jest nim najczęściej użytkownik. Obronę przed atakami z sieci umożliwiają zintegrowane narzędzia zapewniające najwyższy stopień ochrony. Niezbędna automatyzacja procesów odciąża działy IT od rutynowych działań pochłaniających ogromne ilości czasu, który powinien zostać wykorzystany do realizacji dużo ważniejszych zadań. Najnowsza platforma Ivanti Neurons dostarcza ekspertom i inżynierom IT zupełnie nowej energii – dzięki inteligentnym funkcjom i informacjom, które są dostarczane w czasie rzeczywistym i na których można polegać. Platforma umożliwi automatyczne wykrywanie i usuwanie problemów, a także zabezpieczanie wszystkich wykorzystywanych urządzeń.

Ivanti solution
allegro packets solution

Allegro Packets | Rozwiązywanie problemów z przeciążonymi łączami

Prezentacja i krótki pokaz demonstracyjny na żywo będą odpowiedzią na pytanie w jaki sposób skutecznie wykryć przeciążone łącza sieci informatycznych, przy użyciu multimetra Allegro Network. Omówione zostaną sposoby wykrycia źródła problemów, a także rozpoznanie wszystkich urządzeń, na które przeciążone łącze ma wpływ. Zostaną również wskazane możliwe rozwiązania mające na celu usunięcie przeciążenia.

Informacje o prelegentach:

Konstantin Froese

Konstantin Froese

Account Executive w regionie EMEA, DataLocker

 

Konstantin Froese rozpoczął karierę zawodową związaną z rynkiem IT w 1992 roku. Od tego czasu, głównie w krajach niemieckojęzycznych, obejmował różne stanowiska od Project Managera, przez Sales Managera do dyrektora generalnego kilku dystrybucji i dostawców rozwiązań informatycznych. Obecnie współpracuje z firmą DataLocker, jako Account Executive w regionie EMEA. Dzięki swojemu doświadczeniu w marketingu oraz sprzedaży, potrafi przedstawić działanie rozwiązań IT, w prosty i zrozumiały sposób, również dla osób nie posiadających wiedzy technicznej.

Jerzy Adamiak

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant, Stovaris

 

Główny obszar zainteresowań Jerzego to systemy pamięci masowej wykorzystujące macierze dyskowe i pamięci taśmowe. Jest specjalistą w dziedzinie bezpieczeństwa, backupu i archiwizacji danych. Posiada olbrzymie doświadczenie związane z wykorzystywaniem rozwiązań software’owych firm Ivanti, Infortrend, Overland-Tandberg, StarWind, Veritas, Veeam oraz wielu innych dostawców.

Hero van Lessen

Hero van Lessen

Sales Manager, Allegro Packets

 

Dołączył do zespołu Allegro Packets w lipcu 2019 roku. Jako menedżer sprzedaży jest odpowiedzialny m.in. za ekspansję biznesu analizatorów sieci Allegro w Polsce, Słowacji, Czechach, Niemczech oraz Austrii. Silnie wspiera pod katem merytorycznym partnerów zajmujących się dystrybucją oraz integracją systemów. Poprzednio, Hero związany był z firmą Nokia Solutions and Networks. W tej firmie był odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek korporacyjny innowacyjnych rozwiązań SDN i 5G. Posiada 6 letnie doświadczenie zawodowe związane ze sprzętem do testowania sieci i ponad 15 letnie w sektorze infrastruktury sieciowej. Współpracował z takimi korporacjami jak FLUKE Networks, CORNET Technology, czy MRV Communications.

Więcej o:

Zapytaj naszych specjalistów o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas konferencji:
Jeśli masz pytania związane z organizacją wydarzenia prosimy o kontakt z:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@stovaris.pl
tel.: +48 605 274 271

Michał Sobieski

Product Manager
m.sobieski@stovaris.pl
tel.: +48 609 603 188

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910

Konferencja online 24.06.2021 - cyberatak czy tylko przeciazone lacze - FOOTER