Zaznacz stronę

Allegro Packets

Allegro Packets to specjalista od analizy sieci, oferujący innowacyjne narzędzie do rozwiązywania problemów sieciowych w postaci multimetra sieci Allegro. Ten network debugger jest korzystny dla administratorów systemów i pracowników sieciowych, ponieważ oferuje obszerne możliwości analizy we wszystkich warstwach sieci. Multimetr sieci od Allegro łączy zalety wcześniejszych rozwiązań, jest mniejszy, szybszy i bardziej praktyczny niż inne narzędzia do analizy sieci dostępne na rynku.

Choć najmniejszy model jest nieco większy od smartfona, rozwiązanie Allegro jest tak potężne, jak serwer z pełną funkcjonalnością. Ponadto może w wyraźny sposób przedstawiać nawet złożone struktury sieciowe. Produkt, który łączy wszystkie trzy wyżej wymienione właściwości, jest rozwiązaniem unikatowym.

Głównym założeniem produktu jest pomoc użytkownikowi w rozwiązywaniu problemów. W celu zagwarantowania najwyższej jakości funkcjonalności, firma Allegro Packets jest otwarta na wszelkie sugestie użytkowników. Pakiety Allegro spełniają rosnące wymagania nowoczesnych architektur informacyjnych o innowacyjnych cechach: urządzenie może być transportowane w dowolnej torbie na laptopa i instalowane w dowolnym punkcie sieci.

Firma Allegro Packets została założona w 2014 roku przez Katrin Pflugfelder, Klaus Degner oraz trzech programistów Dr. Ralf Hoffmann, Martin Weiser i Georg Müller. Założyciele są specjalistami z dziedziny przetwarzania pakietów sieciowych i mają wieloletnie doświadczenie w rozwoju technologii sieci.

Wśród klientów możemy wyróżnić działy IT, centra danych, zewnętrznych dostawców usług IT czy dostawców usług internetowych.

Flagowe produkty:

Multimetr sieciowy Allegro 500-L

Poznaj narzędzie które, umożliwia administratorom sieci sprawdzanie ruchu sieciowego w czasie rzeczywistym.

Multimetr sieciowy Allegro 5300 1U

Poznaj narzędzie które, umożliwia przeprowadzenie kompleksowej analizy sieci w krótkim czasie.

Multimetr sieciowy Allegro Packets 200

Poznaj multimeter, który może analizować ruch danych do 50 komputerów PC lub serwerów i prędkości danych do 1 GBit/s full duplex.

Multimetr sieciowy Allegro 1200

Poznaj multimeter, który oferuje dwa sloty – jeden na rozbudowane porty sieciowe, a drugi na duży wewnętrzny dysk twardy

Multimetr sieciowy Allegro 3300 1U

Multimeter jest odpowiedni dla dostawców usług internetowych, dużych centrów danych i dużych sieci korporacyjnych.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Jarosław Kupiec

Business Development Director
tel. +48 (22) 24 84 000
j.kupiec@stovaris.pl