Zaznacz stronę

Wirtualna konferencja poświęcona bezpieczeństwu przechowywanych danych oraz ochronie urządzeń końcowych i niezawodności serwerowni obejmie cztery wykłady eksperckie. 5 listopada br. inżynierowie i specjaliści Opengear, Eaton, Ivanti i Data Locker przybliżą uczestnikom wydarzenia zagadnienia związane z: szyfrowaniem danych, cyberprzestępczością i bezpieczeństwem urządzeń końcowych (PC, laptopy czy smartfony), zdalnym zarządzaniem infrastrukturą nawet, gdy zawiedzie sieć podstawowa (out-of-band), a także z bezpieczeństwem zasilania gwarantowanego UPS.

Informacje o konferencji:

Data:
5 listopada 2020 (czwartek)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
120 minut
Język prezentacji:
angielski i polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

  • administratorów sieci, którzy na co dzień zajmują się obsługą serwerowni każdej wielkości;
  • specjalistów IT, którzy chcą lepiej zrozumieć, jaką rolę odgrywa zarządzanie typu out-of-band w centrach danych;
  • inżynierów i techników, którzy chcą dowiedzieć się jak zbudować bezpieczny system zasilania gwarantowanego UPS;
  • inspektorów ochrony danych i administratorów, którzy konsultują się ze swoimi klientami w zakresie ich wymagań dotyczących ochrony danych zarówno pod względem sprzętowym jak i oprogramowania;
  • wszystkich poszukujących nowości i chcących poszerzyć swoją wiedzę nt. cyberprzestępczości i bezpieczeństwa urządzeń IT.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez organizatora wirtualnej konferencji Alstor SDS Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz firm-prelegentów (Eaton, Opengear, DataLocker i Ivanti), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na konferencję internetową organizowaną przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 5 listopada 2020 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji konferencji internetowych (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez wyżej wymienione podmioty gospodarcze. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia konferencji pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Agenda:

11:00 – 11:10

Witamy na pokładzie Alstor SDS

11:10 – 11:40

Eaton | „Cyberbezpieczeństwo zaczyna się od zasilania gwarantowanego”
(prezentacja w języku polskim)

11:40 – 12:10

Opengear | „Ewolucja zdalnego zarządzania infrastrukturą IT dzięki Out-of-Band”
(prezentacja w jęz. angielskim z polskim wsparciem obsługi Alstor SDS)

12:10 – 12:40

Ivanti | Jak zminimalizować ryzyko konsekwencji ataku na pracowników w firmie oraz ochrona urządzeń mobilnych”
(prezentacja w języku polskim)

12:40 – 13:10

DataLocker | „Pozwól pracownikom korzystać z urządzeń USB, przy jednoczesnym podwyższaniu poziom bezpieczeństwa”
(prezentacja w jęz. angielskim z polskim wsparciem obsługi Alstor SDS)

Dla zainteresowanych uczestników istnieje możliwość wysłania po wydarzeniu dodatkowych materiałów szkoleniowo-informacyjnych.

Konkurs:

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników. Do wygrania 5 szyfrowanych nośników danych DataLocker Sentry K300. Są to dyski micro SSD w formie pamięci flash, niezależne od systemu i platformy, w której są używane.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy aktywnie uczestniczyć w konferencji 😊 Podczas prezentacji zostaną wyświetlone cztery pytania zamknięte (jednokrotnego wyboru). Odpowiedz na wszystkie pytania. Po zakończonym wydarzeniu pięć pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedziały na wszystkie pytania i/lub odpowiedziały najszybciej (w przypadku większej liczby prawidłowych odpowiedzi) zdobędzie nagrody.

Informacje o wykładach:

Cyberbezpieczeństwo zaczyna się od zasilania gwarantowanego – EATON

Podczas prezentacji zostaną omówione nowoczesne metody monitorowania UPS z zachowaniem cyberbezpieczeństwa. Ekspert Eaton zaprezentuje technologie stosowane w rozwiązaniach zasilania awaryjnego, omówi także wybrane zagadnienia projektowania systemów UPS. Prelekcja obejmie demonstrację UPS’ów jedno- i trójfazowych, listew ePDU oraz akcesoriów niezbędnych do zaprojektowania systemu zasilania sprzętu IT, odpornego na awarie i ataki. W końcowej części inżynierowie Eaton na żywo zademonstrują jak zarządzać tymi komponentami – metody komunikacji UPS-BMS.

Ewolucja zdalnego zarządzania infrastrukturą IT dzięki Out-of-Band – OPENGEAR

Out-of-Band Management znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zawodzi sieć podstawowa. Podczas prelekcji zostaną omówione sposoby utrzymania stałego dostępu do Twoich urządzeń sieciowych, nawet w przypadku wystąpienia awarii. Ekspert Opengear wyjaśni jakie wyzwania stają przed firmą próbującą zwiększyć niezawodność sieci z zarządzaniem typu out-of-band w centrum danych. Dodatkowo wskazane zostaną najnowsze rozwiązania, które dostarczają narzędzia służące automatyzacji codziennego zarządzania infrastrukturą sieciową – serwery konsol NetOps. Rozwiązania te łączą inteligentną automatykę Out-of-Band i NetOps w jednym urządzeniu.

Jak zminimalizować ryzyko konsekwencji ataku na pracowników w firmie oraz ochrona urządzeń mobilnych – IVANTI i PROGET

Obszar, na którym najczęściej skupiają się cyberprzestępcy to najsłabszy element środowiska IT w organizacji, jest nim najczęściej użytkownik. Obronę przed atakami z sieci umożliwiają zintegrowane narzędzia zapewniające najwyższy stopień ochrony. Niezbędna automatyzacja procesów odciąża działy IT od rutynowych działań pochłaniających ogromne ilości czasu, który powinien zostać wykorzystany do realizacji dużo ważniejszych zadań. Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych to zadanie drugoplanowe. Jednakże ochrona zgormadzonych na nich danych powinna być jest priorytetem działów IT. Prezentacja będzie odpowiedzią na kluczowe pytanie: w jaki sposób chronić krytyczne dane na służbowych urządzeniach.

Pozwól pracownikom korzystać z urządzeń USB, przy jednoczesnym podwyższaniu poziom bezpieczeństwa – DataLocker

Ekspert DataLocker przedstawi jak zagwarantować bezpieczeństwo danych i ich ochronę przed nieautoryzowanym wyniesieniem poza obszar firmy. Zaprezentowane zostanie połączenie szyfrowanych nośników danych z oprogramowaniem SafeConsole, które zapewnia bezpieczeństwo urządzeń od razu po przypisaniu reguł i kodu PIN do danego konta. Takie połączenie nie wymagają żadnej ingerencji ze strony administratora, chyba że zdarzy się komuś zapomnieć kod PIN lub urządzenie złamie którąś z reguł i wymagany będzie zdalny reset. Podczas prelekcji dowiesz się wszystkiego co należy wiedzieć na temat szyfrowanych nośników danych.

Informacje o prelegentach:

Rafał Kryk

Rafał Kryk

Product Manager, Eaton

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Pracownik firmy Eaton Electric od 2013 roku. W firmie Eaton od 6 lat zajmuje się systemami zasilania gwarantowanego, obecnie jako Product Manager w zakresie systemów UPS 3-fazowych. Odpowiedzialny za wsparcie techniczne i szkolenia (w tym dla biur projektowych branży elektrycznej), a także wsparcie sprzedaży na terenie całej Polski. Prywatnie filmowiec, gitarzysta i rolkarz amator.

Bogdan Lontkowski

Bogdan Lontkowski

Dyrektor regionalny na Polskę, Czechy, Słowację i kraje bałtyckie, Ivanti

Od 30 lat w branży IT. Był prezesem JTT Czechy rozwijając skutecznie sprzedaż do krajów ościennych. Przez 8 lat zajmował się z sukcesem budowaniem kanału partnerskiego i działu Consumer w Fujitsu-Siemens. Kilka następnych lat odpowiadał w Microsoft za międzynarodowych klientów w dziale OEM MNA. Od siedmiu lat będąc na pozycji Dyrektora Regionalnego buduje pozycję Ivanti (wcześniej LANDESK) w regionie, w oparciu o kanał partnerski.

Dirk Schuma

Dirk Schuma

Sales Manager Europe, Opengear

W Opengear jest odpowiedzialny za region Europy Północnej. Dirk posiada ponad 20-letni staż pracy w branży IT, w tym bogate doświadczenie związane z zarządzaniem i rozwojem produktów jednego z największych w Europie dostawcy rozwiazań Out-Of-Band. W przeszłości był zaangażowany w budowę złożonych rozwiązań WLAN dla największych klientów na świecie. Przed Opengear Dirk spędził 9 lat w Lantronix, a wcześniej w EMC, Legato Systems oraz Smart Storage Systems.

Konstantin Froese

Konstantin Froese

Account Executive w regionie EMEA, DataLocker

Konstantin Froese rozpoczął karierę zawodową związaną z rynkiem IT w 1992 roku. Od tego czasu, głównie w krajach niemieckojęzycznych, obejmował różne stanowiska od Project Managera, przez Sales Managera do dyrektora generalnego kilku dystrybucji i dostawców rozwiązań informatycznych. Obecnie współpracuje z firmą DataLocker, jako Account Executive w regionie EMEA. Dzięki swojemu doświadczeniu w marketingu oraz sprzedaży, potrafi przedstawić działanie rozwiązań IT, w prosty i zrozumiały sposób, również dla osób nie posiadających wiedzy technicznej.

Więcej o:

Zapytaj naszych specjalistów o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas seminarium:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
p.prochera@stovaris.pl
tel.: +48 668 157 173

Michał Sobieski

Product Manager
m.sobieski@stovaris.pl
tel.: +48 609 603 188

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910