Zaznacz stronę

Maksymalne wykorzystywanie digitalizacji dokumentów, to krok w stronę rozwoju inteligentnej organizacji, gdzie digitalizacja treści jest początkiem szeregu dobrych zmian biznesowych. Proces ten w biznesie może przyczynić się do zwiększenia innowacyjności firmy i poprawy konkurencyjności. Cyfrowe narzędzia pozwalają na szybsze i bardziej elastyczne dostosowywanie się do zmieniających się warunków rynkowych i klientów. Umożliwia to szybsze wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług. Skuteczniejsze procesy digitalizacji dokumentów to niższe koszty i większą wydajności a jest to możliwe dzięki skanerom marki Ricoh – serii SP-11.

Zalety serii PFU SP-11

Skanery dokumentów z serii SP-11 mają za zadanie zaspokojenie podstawowych wymagań dotyczących skanowania w organizacjach dbających o budżet. Są one również idealne dla, tych, które stawiają swoje pierwsze kroki w procesie digitalizacji. Urządzenia te przechwytują, automatyzują i wyodrębniają najpotrzebniejsze treści przy naciśnięciu tylko jednego przycisku. Z łatwością tworzą takie formaty jak edytowalny PDF, Word, Excel i PowerPoint.
Skanery serii SP mają wiele zalet. Oczywiście niewątpliwie stosunek jakości do ceny to jedna z nich. Jednak na pierwszy rzut oka możemy zwrócić uwagę na kompaktowe rozmiary. 20% mniejsze urządzenie to nie tylko tzw. oszczędność miejsca, jest to również łatwość w znalezieniu miejsca na zatłoczonym kancelaryjnym biurku.
Wielkość skanera to jednak nie wszystko, co wpływa na jakość pracy. Na poprawę wydajności duży wpływ ma prostota obsługi, dlatego też producent maksymalnie uprościł korzystanie ze skanerów dokumentów serii SP. Urządzenia wyposażone są w dwa przyciski start/stop oraz włącz/wyłącz. To najprostsze i najbardziej przyjazne rozwiązanie z punktu widzenia użytkownika.

Seria SP-11 – nowoczesne rozwiązanie dla Ciebie

PFU Ricoh SP-1120N, SP-1125N i SP-1130N to skanery dokumentów, które możemy podłączyć na dwa sposoby – przez USB 3.2 i Ethernet. Jedną z największych zalet skanerów serii SP jest możliwość pracy w sieci.
Praca w sieci jako element zwiększający wydajności może zostać uzupełniona o nieodłączną w dzisiejszych czasach Chmurę. Umożliwia to większą produktywność w sposób, który nie jest dostępny w innych narzędziach. Małe firmy i przedsiębiorstwa mogą teraz przechowywać pliki w scentralizowanej lokalizacji, co także umożliwia łatwą współpracę. Nawet osoby prywatne mogą używać chmury do przesyłania zdjęć i filmów rodzinie i znajomym, bez względu na to, gdzie się znajdują. Rozwiązania do przechowywania dokumentów w chmurze oferują dostęp do plików na różnych urządzeniach oraz funkcje edycji, bezpieczeństwa i inne korzyści.