Zaznacz stronę

Zespół Alstor SDS z przyjemnością zaprasza do udziału w premierze nowego, rewolucyjnego skanera dokumentowego marki Fujitsu.
Premiera odbędzie się online na platformie Fujtisu w dniu
8 października 2019!

Mały skaner = duże możliwości

Jedną z najważniejszych cech nowego skanera Fujitsu jest jego niewielki rozmiar. Mały nie oznacza, że nowa propozycja Fujitsu jest prostym urządzeniem – wręcz przeciwnie. Niewielkie rozmiary urządzenia umożliwią Ci postawienie go dosłownie wszędzie np. na biurku, a jego zaawansowane funkcje umożliwiają interakcje podczas skanowania. Ten rewolucyjny produkt umożliwia lepszą i szybszą obsługę klientów, co bezpośrednio przełoży się na podwyższenie jakości ich obsługi oraz zadowolenie.

Jak skorzystać z nowej możliwości biznesowej?

Fujitsu wykryło pewną lukę na rynku przetwarzania dokumentów, którą żaden z konkurentów do tej pory nie zajął. Nowy i maleńki skaner ustanowi nowe standardy branżowe – Twoi klienci go pokochają. Ty również będziesz skuteczniejszy na rynku, oferując nowość od Fujitsu będziesz w stanie obsłużyć zarówno bieżących jak i zupełnie nowych klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowym produkcie oraz w jaki sposób wykorzystać szansę biznesową dla Twojej firmy zarejestruj się na wirtualną premierę nowego urządzenia Fujitsu:

Informacje dodatkowe:

Data: 8 października 2019 (wtorek)
Godzina rozpoczęcia: 10:50 (9:50 BST)
Przybliżony czas trwania: 45 min

Zdobądź dodatkowe punkty Imaging Rewards

Za wzięcie udziału w wirtualnym wydarzeniu – inauguracja nowego skanera Fujitsu – Partnerzy, którzy są zarejestrowani w programie partnerskim Imaging Rewards otrzymają dodatkowe 1000 punktów. Jeśli Twoja firma z jakiś przyczyn jeszcze nie jest członkiem Imaging Rewards, nic straconego! Zarejestruj się dziś, zbieraj punkty i wymieniaj je na cenne nagrody. Rejestracja jest łatwa, szybka i darmowa! Więcej informacji na naszej stronie: DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania marki Fujitsu:

Daniel Murawski

Product Manager
tel.: +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl

Jeśli masz pytania związane z organizacją wydarzenia prosimy o kontakt z:

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910