Zaznacz stronę

Kofax

Kofax to amerykańska firma (główna siedziba mieści się w Irvine, stan Kalifornia), która posiada w swojej ofercie specjalistyczne oprogramowanie do skanowania dokumentów. Przedsiębiorstwo posiada filie w 30 państwach, zatrudniających łącznie 1600 pracowników.

Rozwiązania tego producenta ułatwiają skanowanie, indeksowanie i przechowywanie dokumentów. Oprogramowanie Kofax automatyzuje proces przetwarzania dokumentów i dokonuje obróbki obrazu w najlepszej jakości. Możliwa jest również tzw. separacji dokumentów, którą można wykonać przy użyciu kodów kreskowych na istniejących dokumentach, lub przy pomocy białej, czystej kartki papieru. W przypadku kodów kreskowych, oprogramowanie tej firmy dokonuje automatycznego indeksowania i umożliwia również tworzenie nazw plików.

Kofax jest wiodącym dostawcą oprogramowania i rozwiązań służących do automatyzacji i cyfrowego przekształcania procesów w operacjach frontowych i back-office-owych. Rozwiązania marki Kofax mogą w znaczący sposób zwiększyć zaangażowanie klientów, zmniejszyć koszty operacyjne, obniżyć ryzyko braku zgodności oraz zwiększyć konkurencyjność, wzrost i rentowność.

Szeroka gama oprogramowania i rozwiązań może być wdrażana zarówno w chmurze jak i lokalnie. Rozwiązania tej marki obejmują automatyzację procesów, zarządzanie procesami biznesowymi, przechwytywanie wielokanałowe i wiele innych ważnych funkcji krytycznych. Kofax zapewnia szybki zwrot inwestycji dla ponad 20 000 klientów, między innymi z takich branż jak usługi finansowe, ubezpieczeniowe, administracja publiczna, opieka zdrowotna, logistyka (łańcuch dostaw) czy outsourcing procesów biznesowych. Kofax dostarcza swoje oprogramowanie i rozwiązania zarówno poprzez sprzedaż bezpośrednią jak i pośrednią. Obecnie przedsiębiorstwo współpracuje z ponad 650 partnerami dystrybucyjnymi w ponad 70 krajach. Tym samym Kofax jest w stanie obsługiwać klientów z obu Ameryk, obszaru Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz regionu Azji i Pacyfiku.

Kofax w Stovaris

W ofercie Stovaris (dawniej Alstor SDS) znajduje się łatwa w użyciu aplikacja do wsadowego skanowania dokumentów – Kofax Express 3. Ta aplikacja idealnie nadaje się do współpracy ze skanerami dostępnymi w naszym portfolio produktowym. Zestaw skaner + oprogramowanie Kofax Express sprosta potrzebom małych i średnich firm w zakresie skanowania, indeksowania i przechowywania dokumentów. Jego zaletami są m.in. bezproblemowa integracja z istniejącym systemem obiegu dokumentów, wysoka wydajność i jakość skanowania oraz prosta obsługa. Rozwiązanie automatyzuje i optymalizuje proces przetwarzania dokumentów. Aplikacja dokonuje automatycznej obróbki obrazu dla uzyskania jak najlepszej jakości. Dostępne są funkcje rozpoznawania formatu i orientacji kartek według tekstu, automatyczne rozpoznawanie koloru, usuwanie pustych stron oraz korekcja przekosu.

Flagowe produkty:

Power PDF 4.0

Poznaj oprogramowanie, które oferuje najdokładniejsze konwersję plików PDF do Word lub Excel spośród wszystkich rozwiązań PDF.

Express 3.2

Poznaj aplikację do wsadowego skanowania dokumentów, która przechwytuje informacje i zapewnia wysoką jakość obrazu.

VRS Elite 5.1.1

Poznaj oprogramowanie, które poprawia jakość skanowania i szybkość odczytywania dokumentów.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Daniel Murawski

Product Manager
tel.: +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl