Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Cyfrowe detektory promieniowania rentgenowskiego

Radiografia cyfrowa to w pełni cyfrowa technika wykonywania zdjęć rentgenowskich. W miejsce tradycyjnej błony fotograficznej lub kasety z płytą fosforową umieszczono specjalny detektor DR, który odczytuje obraz powstały w wyniku promieniowania, który jest przekazywany bezpośrednio do komputera.

Detektor DR należy umieścić za częścią ciała lub innym obiektem, który następnie jest prześwietlany promieniami X. Promieniowanie to tworzy obraz prześwietlanego obiektu na detektorze. Takie rozwiązanie pozwala na pominięcie procesu skanowania kasety, który występuje w systemach CR, co powoduje jeszcze szybsze i dokładniejsze uzyskanie obrazów RTG. Informacje z detektora DR mogą być przekazywane w sposób bezprzewodowy lub za pomocą kabla. Cyfrowy obraz może być następnie przetwarzany za pomocą oprogramowania.

Detektor LG DXD z naszej oferty gwarantuje wysoką rozdzielczość i doskonałą jakość obrazu bez zniekształceń dzięki 16-bitowemu przetwarzaniu obrazu. Ponadto oferuje również idealne rozstawy pikseli 140㎛ dla obrazów o wysokiej rozdzielczości. Wysoki stopień odporności IP * 53 zapewnia, że LG DXD będzie chroniony przed kurzem i rozpyloną wodą pod dowolnym kątem do 60 ° od pionowej obudowy, a dzięki super mocnemu korpusowi, który łączy włókno węglowe z magnezem, LG DXD jest nie tylko lekki, ale także wyjątkowo mocny.

LG DXD zwiększa produktywność dzięki szybkiemu przetwarzaniu. Uzyskanie nieprzetworzonego obrazu zajmuje tylko 2 sekundy w przypadku połączenia bezpośredniego do bazy urządzenia lub 2,5 sekundy w przypadku połączenia bezprzewodowego. Wielowarstwowe przetwarzanie obrazu (MLP) osadzone w oprogramowaniu AWS (Acquisition Workstation Software) zapewnia dobrze zbalansowaną wizualizację na każdym poziomie częstotliwości z przetwarzaniem wzmocnienia kontrastu, które poprawia widoczność tkanki w obrazie.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

LG Business Solutions

Osoby kontaktowe:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl