Zaznacz stronę

ProLabs

Firma ProLabs to wiodący dostawca na rynku infrastruktury sieci optycznych, dostarczający najwyższej jakości produkty i innowacyjną technologię przy okazji zachowując niską cenę w porównaniu do swoich konkurentów. Wszystkie urządzenia i akcesoria ProLabs są testowane i kodowane we własnych laboratoriach, aby zapewnić najlepszy poziom wydajności.

W ciągu niewiele ponad dekady na rynku ProLabs stał się jednym z najbardziej innowacyjnych producentów na rynku produktów sieciowych średniej klasy. Do takiego sukcesu zmotywowała ich misja zdetronizowania producentów OEMów, używając do tego najwyższej jakości produktów opartych na technologii Open Source i bardzo sprawnej obsłudze posprzedażowej. Firma ProLabs ciągle inwestuje w badania i rozwój swoich technologii dbając o to żeby ich produkty zostały w czołówce rynku, przy okazji wspierając coraz to nowych dostawców z całego świata.

Wśród produktów oferowanych przez tego producenta wyróżnić możemy:

  •  wkładki światłowodowe (od 100BASE-FX do 100Gb; kompatybilne z OEMami i własne
  • media konwertery (kompatybilne z OEMami i własne
  • karty sieciowe
  • kable DAC
  • OCMy (Optical Channel Monitor)
  • Platformy Multiservice (światłowodowe, z modułami EDFA, OEO, OLP, OLM, FEC, OCM, OTDR, ROADM i Muxponder/Transponder)

 W odróżnieniu od wszechobecnych na rynku zamienników z niepewną kompatybilnością, ProLabs gwarantuje 100% zgodności ze sprzętem sieciowym oryginalnych producentów. Urządzenia producenta są kompletowane i programowane w Stanach Zjednoczonych i UK, a każda sztuka z zamówienia jest później testowana pod kątem poprawności działania. Taki stan rzeczy sprawia, że nie tylko możemy być pewni o jakości wkładek, kabli DAC czy konwerterów, ale też spełnimy wymogi dot. kraju pochodzenia dostarczanych produktów (w każdym przypadku będzie to UK lub USA).

Flagowe produkty:

Transceiver J4858C-C

Poznaj transceivery, które zapewniają przepustowość 1000Base-SX do 550m na światłowodzie wielomodowym (MMF) z wykorzystaniem fali o długości 850nm poprzez złącze LC.

Kabel AT-SP10TW1-C

Poznaj kabel direct attach, który działa przez pasywną miedź o maksymalnym zasięgu 1,0m (3,3ft). Kabel przyłączeniowy jest zgodny z TAA (Trade Agreements Act).

Transcevier MA-SFP-10GB-SR-C

Poznaj transceiver zaprogramowany, jednoznacznie zserializowany i przetestowany pod kątem ruchu danych i aplikacji, aby zapewnić jego inicjalizację i identyczne działanie.

Transceiver AT-SP10SRC

Poznaj transceiver zbudowany tak, aby spełniał lub przekraczał specyfikacje OEM i gwarantował 100% kompatybilności z Allied Telesis®.

Kabel AOC-Q28-100G-3M-C

Poznaj kompatybilny z Dell® czynny przewód optyczny 100GBase-AOC QSFP28 do QSFP28, który działa przez wielomodowe włókna światłowodowe o maksymalnej długości 3,0 m (9,8 stopy).

Powiązane specjalizacje:

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Szymon Domański

Product & Marketing Manager
tel. +48 885 804 064
s.domanski@stovaris.pl