Zaznacz stronę

ProLabs

Firma ProLabs to wiodący dostawca na rynku infrastruktury sieci optycznych, dostarczający najwyższej jakości produkty i innowacyjną technologię przy okazji zachowując niską cenę w porównaniu do swoich konkurentów. Wszystkie urządzenia i akcesoria ProLabs są testowane i kodowane w laboratorium, aby zapewnić najlepszy poziom wydajności.

W ciągu niewiele ponad dekady na rynku ProLabs stał się jednym z najbardziej innowacyjnych producentów na rynku produktów sieciowych średniej klasy. Do takiego sukcesu zmotywowała ich misja zdetronizowania producentów OEMów, używając do tego najwyższej jakości produktów opartych na technologii Open source i bardzo sprawnej obsłudze posprzedażowej. Firma ProLabs ciągle inwestuje w badania i rozwój swoich technologii dbając o to żeby ich produkty zostały w czołówce rynku, przy okazji wspierając coraz to nowych dostawców z całego świata.

Wśród produktów oferowanych przez tego producenta wyróżnić możemy:

  • Transceivery,
  • Kable ProLabs typu DAC i AOC (Direct Attach Cable DAC, Active Optical Cable AOC),
  • Rozwiązania aktywne (Media konwertery) czy pasywne (kable krosowe).

 Firma oferuje kompleksowe rozwiązania, które integrują urządzenia odmiennych sieci. Media konwertery i kable ProLabs to wysokiej klasy produkty zapewniające połączenie dwóch urządzeń wykorzystujących różne technologie.

Powiązane specjalizacje:

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Michał Sobieski

Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl