Zaznacz stronę
Współpraca Stovaris z Key Technology BANER

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji promocyjnej firmy Vertiv podczas Mistrzostw Europy Piłce Nożnej 2024 r. Do wygrania – atrakcyjne nagrody, w tym emocjonujący wyjazd na mecz w Niemczech oraz licencjonowane gadżety związane z Vertiv European Football Challenge 2024.

Wyjedź na niezapomnianą piłkarską wycieczkę!

Za Twoje osiągnięcia oraz proaktywne zaangażowanie możesz wygrać 5 biletów na mecz 20 czerwca w Gelsenkirchen w Niemczech. Polecisz po niesamowite piłkarskie emocje w dn. 20-21 czerwca 2024 r. i zatrzymasz się w ekskluzywnym hotelu. 

Zakwalifikuj się do konkursu i wygraj mecz Euro 2024! Wystarczy, że:

Kto pierwszy ten lepszy – wygrywa 5 uczestników, którzy wykonają zadania najszybciej. Ogłoszenie wyników odbędzie się 5 czerwca 2024 r.

Zrób pierwsze zakupy z Vertiv i zgarnij gadżety piłkarskie!

Gdy pierwszy raz zakupisz produkty Vertiv (w dniach od 29 kwietnia do 14 lipca 2024 r.) możesz zyskać również maskotkę UEFA, piłkę nożną, a nawet oficjalną koszulkę piłkarską danego kraju! Nagrody zgarniesz podczas trwania Okresu Wyzwania (od 29 kwietnia do 14 lipca 2024 r.). Pamiętaj, że rodzaj i wartość prezentu zależy od wartości Twojego pierwszego zakupu w Vertiv.

 

Wartość zakupu 50 – 499 € 500 – 999 € 1000 € i więcej
Prezent Maskotka
UEFA
Piłka nożna
(rozmiar 5)
Narodowa
koszulka
piłkarska

Otrzymaj nagrodę gwarantowaną!

  1. Dokonaj zakupu produktów z cennika channel Vertiv w dn. (29.04-14.07.2024) oraz prześlij potwierdzenie zakupu na Portalu Piłkarskim Vertiv.
  2. Zarejestruj się w Programie Partnerskim Vertiv (VPP).

Zdobywaj nagrody, gdy zakupisz którykolwiek z produktów z oferty i wytypujesz wynik meczów!

Jako fan piłki nożnej zdobędziesz elektroniczne nagrody z Vertiv – zegarki Apple, iPady, okulary VR Meta Quest 3 lub oficjalne koszulki piłkarskie i kupony Amazon. Granty te możesz wygrać po fazie grupowej, rundzie 16, ćwierćfinałach, półfinałach i finale przez okres czerwca i lipca 2024 r. Warunek? Wytypuj prawidłowo przewidywane przez Ciebie wyniki meczów.

Etap grupowy Runda 16 Ćwierćfinał Półfinał Finał
Bony Amazon  Narodowe koszulki piłkarskie Apple Watch Google VR Meta Quest 3 Apple iPad
do 26 czerwca  27 czerwca – 2 lipca  3 lipca – 6 lipca 7 lipca – 10 lipca 11 lipca – 14 lipca

Nagrody możesz wygrać w każdym etapie, gdy wytypujesz podczas trwania wyzwania European Football Challenge wprowadzisz swoje typy wyników i zarejestrujesz swoje zakupy.

  • Kupuj produkty z cennika channel Veriv w okresie promocji (29 kwietnia -14 lipca 2024 r.), prześlij dowód zakupu na Portalu Piłkarskim Veriv.
  • Koniecznie zarejestruj się w Programie Partnerskim Vertiv (VPP), gdy jeszcze tego nie zrobiłeś.
  • Weź udział w zabawie, polegającej na przewidywaniu wyników oraz zwycięskich drużyn w każdej rundzie spotkań podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 r.

Kolekcjonuj Punkty Premiowe

Punkty Premiowe – punkty przyznawane za zakup rozwiązań Vertiv. Warunkiem otrzymania Punktów jest dostarczenie dowodu transakcji w okresie trwania promocji (29 kwietnia -14 lipca 2024 r.).  Czy warto  gromadzić Punkty Premiowe? Im więcej punktów premiowych zdobędziesz, tym większą masz szansę na wygraną.

5 punktów za każde 500 euro sprzedaży (weryfikacja dowodu zakupu wymagana)

10 punktów za rejestrację w Programie Partnerskim Vertiv (VPP).

Punkty Premiowe zdobędziesz podczas zakupu rozwiązań Vertiv w okresie od 29 kwietnia 2024 do 14 lipca 2024. W trakcie trwania całego wyzwania, Gracze z największą liczbą zgromadzonych punktów na koniec każdej z 5 rund, mogą zdobyć wyjątkowe nagrody – każda poprawna prognoza wyników gwarantuje zwiększenie szansy na wygraną.

Za każdą poprawną prognozę (typowanie wyników meczów) będziesz piąć się w górę tabeli, docierając na pierwsze miejsce:

  • Punkty zdobyte za przewidywanie wyników nie łączą się z punktami premiowymi (przyznawanymi za rejestrację transakcji).*
  • Nagrody przyznawane są w każdej rundzie wyłącznie wtedy, gdy przewidzisz co najmniej jeden wynik meczu.
  • Punkty premiowe kumulują się we wszystkich rundach, ale przewidywania wyników nie. Gracze z największą liczbą punktów premiowych wygrywają nagrody na koniec każdej rundy.

* Przy zaznaczeniu, że istnieją dwie osobne tabele: Tabela liderów (Punkty za zarejestrowane transakcje) oraz tabela przewidywań wyników meczów (za prawidłowe przewidywanie przyznawane są Punkty).

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Vertiv:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
tel. +48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl