Zaznacz stronę

Vertiv

Historia firmy sięga roku 1985. Obecny kształt, organizacja zaczęła nabierać, kiedy w 2000 r. Emerson (przedsiębiorstwo założycielskie) stworzył dział Network Power, specjalizujący się w technologiach dla krytycznej infrastruktury. Ugruntowana pozycja rozwiązań oferowanych przez Emerson Network Power umożliwiła powstanie w 2016 r. firmy pod obecną nazwą – Vertiv.

Główna siedziba zlokalizowana jest w Columbus, Ohio, USA. Obecnie firma zatrudnia na całym świecie 20 000 pracowników, z czego ponad 15% to inżynierowie serwisowi i personel wsparcia technicznego. Vertiv posiada 28 lokalizacji produkcyjnych, ponad 250 centrów serwisowych i 16 laboratoriów obsługi klienta, zlokalizowanych na różnych kontynentach.

Firma w swojej dotychczasowej działalności wdrożyła wiele innowacyjnych rozwiązań dedykowanych centrom danych, sieciom komunikacyjnym oraz obiektom handlowym i przemysłowym. Dzięki swoim przełomowym osiągnięciom w branży, marka Vertiv cieszy się zaufaniem wśród klientów i partnerów biznesowych. W chwili obecnej przedsiębiorstwo kontynuuje prace związane z wdrażaniem nowych standardów w branży zasilania, chłodzenia, dostępu i kontroli, monitorowania oraz zarządzania infrastrukturą.

Vertiv dzięki swojemu doświadczeniu, eksperckiej wiedzy, odpowiednim zasobom jest globalnym partnerem i liderem w swojej branży.

Obecnie Vertiv (wcześniej znana jako Emerson Network Power), dzięki szerokiej gamie systemów do zarządzania energią, systemów klimatyzacji precyzyjnej oraz rozwiązań do zarządzania infrastrukturą oferuje wsparcie dla rozwijających się rynków technologii mobilnych oraz chmurowych. W skład portfolio Vertiv wchodzą takie marki jak:

Chloride® – rozwiązania dedykowane energetyce przemysłowej,

Liebert® – rozwiązania w zakresie zasilania i zarządzania termicznego,

NetSure™ – globalne, inteligentnie zaprojektowane systemy energetyczne zapewniające wysoką dostępność, energooszczędność i skalowalność dla sieci konwergentnych,

oraz

Trellis™ – kompletny pakiet oprogramowania do zarządzania energią.

Flagowe produkty:

Zasilacz UPS Vertiv EDGE-2200IRT2UXL

Poznaj Zasilacz UPS Vertiv EDGE-2200IRT2UXL, który oferuje zabezpieczenie zasilania 2200 VA / 1980 W dla urządzeń serwerowych i sieciowych

Zasilacz UPS VertivTM Liebert® GXT53000 VA 230 V

Poznaj kompaktowy i elastyczny we wdrożeniu zasilacz UPS pracujący w trybie podwójnej konwersji online.

Konsola Vertiv Avocent LRA185KMM

Jest przeznaczona do wykorzystania w serwerowniach małych i średnich przedsiębiorstw, w których serwery są umieszczane w szafach przemysłowych. 

Vertiv Szafa RACK VR3100 42U

Poznaj szafę, która jest odpowiednia dla szerokiej gamy rozwiązań sprzętowych, w tym serwerów, urządzeń pamięci masowej, przełączników, routerów, listew PDU, zasilaczy UPS, serwerów konsolowych i przełączników KVM.

Vertiv Avocent Przełącznik KVM MergePoint Unity 4032 DAC

Seria MergePoint Unity przełączników KVM to najbardziej zaawansowane przełączniki KVM-over-IP (z dostępem przez sieć komputerową) do serwerowni, posiadające wsparcie dla technologii Virtual Media.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
tel. +48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl