Zaznacz stronę

Vertiv

Produkty Vertiv w Stovaris

Vertiv – to lider w dziedzinie zarządzania energią, o kluczowym znaczeniu krytycznym dla przemysłowych aplikacji. Historia tej marki sięga roku 1965, kiedy to powstała firma Liebert Corporation, pionier w produkcji klimatyzacji precyzyjnej dla systemów komputerowych. W 2000 r. nastąpiło połączenie z firmą Emerson, co dało początek działowi Network Power, specjalizującemu się w technologiach dla krytycznej infrastruktury IT. To połączenie zaowocowało powstaniem w 2016 roku marki Vertiv.

Główna siedziba Vertiv zlokalizowana jest w Columbus, Ohio, USA. Firma zatrudnia ponad 27 000 pracowników na całym świecie, w tym inżynierów serwisowych i personel wsparcia technicznego. Posiada 28 lokalizacji produkcyjnych, ponad 250 centrów serwisowych oraz 16 laboratoriów obsługi klienta na różnych kontynentach. Obroty za rok 2022 przekroczyły 5,5 mld USD.

Vertiv oferuje szeroką gamę produktów i usług, które znajdują zastosowanie w różnych przemysłowych aplikacjach. Jest liderem w 3-fazowych zasilaczach UPS kupowanych przez biznes w Europie Zachodniej (źródło IHS).

Jak działa Vertiv 

Vertiv działa poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań dedykowanych centrom danych, sieciom komunikacyjnym oraz obiektom handlowym i przemysłowym. Dzięki swoim przełomowym osiągnięciom w branży, marka Vertiv cieszy się zaufaniem wśród klientów i partnerów biznesowych. W 2018 roku ponad 80% nowych kolokacyjnych centrów danych w Europie Zachodniej skorzystało z infrastruktury krytycznej Vertiv, co świadczy o dużym uznaniu dla marki w tej dziedzinie. Obecnie Vertiv kontynuuje prace nad wdrażaniem nowych standardów w branży zasilania, chłodzenia, dostępu i kontroli, monitorowania oraz zarządzania infrastrukturą.

Poprzez zapytanie o informacje, porównania oraz wsparcie, marka zapewnia kompleksową obsługę swoim klientom. Skontaktowanie się z Vertiv za pomocą maila umożliwia szybką komunikację i uzyskanie potrzebnych informacji. Dzięki możliwości sortowania rozwiązań oraz sieci skupionej na produktach przemysłowych, Vertiv umożliwia efektywne zarządzanie energią i współpracę w obszarze aplikacji krytycznych dla biznesu.

Co oferuje Vertiv ?

Vertiv, globalny partner i lider w branży infrastruktury IT dla Data Center, oferuje kompleksowe rozwiązania dla centrów danych, sieci komunikacyjnych, obiektów typu Edge i Cloud, oraz instalacji przemysłowych i komercyjnych. Dzięki swojemu doświadczeniu i ekspertyzie, firma radzi sobie z najistotniejszymi wyzwaniami współczesnych infrastruktur IT.

Oferowane przez Vertiv produkty obejmują szeroką gamę systemów zarządzania energią, klimatyzacji precyzyjnej, serwerów konsolowych oraz rozwiązań do zarządzania infrastrukturą. Zapewniają one wsparcie dla rozwijających się rynków technologii mobilnych oraz chmurowych.

Klienci mogą skorzystać z możliwości kontaktu z Vertiv poprzez zapytanie mailowe, co zapewnia szybką komunikację i dostęp do potrzebnych informacji. Dzięki możliwości sortowania rozwiązań oraz sieci skupionej na produktach przemysłowych, Vertiv umożliwia efektywne zarządzanie energią i współpracę w obszarze kluczowych aplikacji.

Marki wchodzące w skład portfolio Vertiv: 

  • Avocent® – lider rynku konsoli szeregowych, przełączników KVM,  oprogramowania do zarządzania Data Center (DCIM) oraz oprogramowania do centralizacji zdalnego dostępu;
  • Chloride® – rozwiązania dedykowane energetyce przemysłowej i dla zakładów przemysłu 4.0;
  • CoolTera – oferująca zaawansowaną technologię chłodzenia w Data Center;
  • Cybex™ – zaawansowane rozwiązania serwerów konsolowych, zintegrowanych konsol oraz KVM switch;
  • E+I Engineering Group – dostawca rozdzielnic elektrycznych i systemów dystrybucji energii z pionierską technologią w zakresie zintegrowanych rozwiązań energetycznych;
  • Geist™ – inteligentne listwy PDU, SwitchAir chłodzenie dla przełączników sieciowych oraz monitorowanie infrastruktury krytycznej;
  • Knürr™ – rozwiązania Micro Data Center, oraz zintegrowane szafy z niezależnym chłodzeniem, zarządzaniem kablami w solidnej, zamykanej obudowie dedykowanej rozwiązaniom serwerowym;
  • Liebert® – rozwiązania w zakresie zasilania i zarządzania termicznego, systemy klimatyzacji precyzyjnej;
  • NetSure™ – globalne, inteligentnie zaprojektowane systemy energetyczne zapewniające wysoką dostępność, energooszczędność i skalowalność dla sieci konwergentnych.

Oferta Vertiv to zbiór technologii i rozwiązań, które doskonale odpowiadają na dynamicznie zmieniające się potrzeby świata. Wirtualny spacer po Demo Lab Vertiv daje możliwość zapoznania się z różnorodnymi produktami i usługami dostarczanymi przez producenta. Marka Vertiv jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie zarządzania energią i krytycznej infrastruktury IT, zapewniając kompleksowe wsparcie dla swoich klientów. Dzięki szerokiej gamie produktów i usług oraz zaangażowaniu w rozwój nowych standardów, Vertiv pozostaje liderem na rynku.

Flagowe produkty:

Zasilacz UPS Vertiv EDGE-2200IRT2UXL

Poznaj Zasilacz UPS Vertiv EDGE-2200IRT2UXL, który oferuje zabezpieczenie zasilania 2200 VA / 1980 W dla urządzeń serwerowych i sieciowych

Zasilacz UPS VertivTM Liebert® GXT53000 VA 230 V

Poznaj kompaktowy i elastyczny we wdrożeniu zasilacz UPS pracujący w trybie podwójnej konwersji online.

Konsola Vertiv Avocent LRA185KMM

Jest przeznaczona do wykorzystania w serwerowniach małych i średnich przedsiębiorstw, w których serwery są umieszczane w szafach przemysłowych. 

Vertiv Szafa RACK VR3100 42U

Poznaj szafę, która jest odpowiednia dla szerokiej gamy rozwiązań sprzętowych, w tym serwerów, urządzeń pamięci masowej, przełączników, routerów, listew PDU, zasilaczy UPS, serwerów konsolowych i przełączników KVM.

Vertiv Avocent Przełącznik KVM MergePoint Unity 4032 DAC

Seria MergePoint Unity przełączników KVM to najbardziej zaawansowane przełączniki KVM-over-IP (z dostępem przez sieć komputerową) do serwerowni, posiadające wsparcie dla technologii Virtual Media.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
tel. +48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl