Zaznacz stronę
cryptomage raport

Zespół Cryptomage stworzył autorskie opracowanie „Cyberbezpieczeństwo – Trendy/Rynek/Rozwiązania”, którego Stovaris jest oficjalnym partnerem. Znajdziecie w nim liczbowe podsumowanie, opis najnowszych trendów w cyberbezpieczeństwie oraz ich potencjał finansowy. Przeanalizuj zagrożenia, rynek i dostępne rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa, żeby zadbać o swoje przedsiębiorstwo.

Rok 2022 był czasem największej liczby cyberataków, naruszeń danych, wyłudzeń informacji, kradzieży danych i kryptowalut. Łatwo sobie wyobrazić, że środowisko ataków będzie ewoluować w podobnym tempie. W 2023 r. pobite zostaną kolejne rekordy cyberprzestępczości.

Do największych współczesnych wyzwań stojących przed zespołami ds. cyberbezpieczeństwa zaliczyć można niedobór środków finansowych na zakup właściwego sprzętu, konieczność wyboru i integracji odpowiednich narzędzi zabezpieczających sieć organizacji przed coraz bardziej wyrafinowanymi atakami. Ponadto, problemem jest również niedobór wykwalifikowanych specjalistów oraz brak świadomości tego, jak istotne dla przedsiębiorstwa jest cyberbezpieczeństwo – tak wśród kadry kierowniczej, jak i pracowników.

Najczęstsze wektory ataku w 2022

Raport-Cyberbezpieczenstwo-Rynek_Trendy_Rozwiazania

Zabezpiecz się przed cyberatakami

Właśnie dlatego powstał raport Cryptomage: „Cyberbezpieczeństwo – Trendy/Rynek/Rozwiązania”. W sekcji Rynek przybliżono globalną i polską sytuację na rynku cyberbezpieczeństwa. Ponadto szeroko opisane zostały technologie, takie jak sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, które są coraz częściej wykorzystywane w cyberbezpieczeństwie. Zaprezentowano również rozwiązania i koncepcje, takie jak SOC Visibility Triad czy Cybersecurity-as-a-Service.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Cryptomage:

Marcin Cichecki

Sales Director
tel. +48 502 278 697
m.cichecki@stovaris.pl