Zaznacz stronę

Cryptomage

Cryptomage to polski dostawca sprzętu sieciowego, działający w obszarze cyberbezpieczeństwa i ICT w naszym kraju, na terenie Unii Europejskiej oraz w Ameryce Północnej.

Cryptomage to zaawansowana technologicznie firma ICT, oferująca rozwiązanie Cryptomage Cyber Eye™ – sondę sieciową klasy Network Detection and Response (NDR). Cryptomage produkuje najwyższej jakości sprzęt – zarówno pod względem technologicznym, jak i koncepcyjnym. Historia firmy rozpoczęła się w środowisku akademickim – współzałożycielem i CS Cryptomage jest profesor Krzysztof Szczypiorski, będący szefem katedry Cyberbezpieczeństwa na Politechnice Warszawskiej.

Załoga Cryptomage to w dużej części specjaliści w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, programiści, inżynierowie sprzętowi oraz analitycy. Firma realizuje projekty dla czołowych integratorów IT w kraju, przedsiębiorstw, banków oraz jednostek administracji publicznej.

Obszary kompetencji Cryptomage

Firma posiada szerokie kompetencje w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, aplikacyjnego, mobilnego oraz chmurowego. Dodatkowo Cryptomage zajmuje się integracją usług i zabezpieczaniem środowiska informatycznego w organizacjach.

Cryptomage Cyber Eye™

Najważniejszym elementem oferty producenta jest rozwiązanie Cryptomage Cyber Eye™ – sonda sieciowa, która pozwala na dogłębną i szczegółową analizę ruchu sieciowego. Oprócz typowych dla network probe’ów funkcjonalności, urządzenie wykorzystuje algorytmy AI i ML, aby wykrywać zagrożenia w sieciach niskiego poziomu.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Julian Machowski

Partner Account Manager
tel. +48 693 330 815
j.machowski@stovaris.pl