Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Nowy wymiar biznesu – dyski SSD do centrów danych firmy Samsung

HEADER Strona Samsung

Nowe dyski serwerowe Samsung to innowacyjne rozwiązania, które podnoszą poprzeczkę w dziedzinie przechowywania danych w środowiskach serwerowych. Dzięki wyjątkowej wydajności, skalowalności, niezawodności, inteligentnemu zarządzaniu i bezpieczeństwu, stanowią one doskonałą opcję dla organizacji, które pragną zoptymalizować zarządzanie danymi i zapewnić niezawodność ich serwerów. Jeśli chcesz być na czele technologicznych innowacji, zdecyduj się na dyski serwerowe Samsung i odkryj nową erę w przechowywaniu danych w swojej organizacji.

Samsung PM893

PM893

PM893 to dysk, który słynie z bardzo wysokiej efektywności, szczególnie wśród użytkowników serwerów. Dzięki zastosowaniu interfejsu SATA III, dysk cechuje się stabilną wydajnością operacji I/O. PM893 jest przy tym wytrzymały na duże obciążenia przy operacjach związanych z odczytem danych.

  • Pojemności od 240 GB do 7.86 TB
  • Interfejs SATA III 6 Gb
  • Sekwencyjna prędkość odczytu 550 MB/s
  • Prędkość zapisu do 520 MB/s
  • 5 lat gwarancji

PM9A3

Imponująca efektywność NVMe stanowi odpowiedź na zwiększone wymagania firm operujących na ogromnych zasobach danych. Dysk ten gwarantuje znakomitą przepustowość i niezwykłą szybkość, poprzez co znacząco zwiększa efektywność działania systemów i indywidualnych aplikacji.

  • Dysk stworzony w oparciu o technologię NVMe PCIe 4.0 U.2
  • Sekwencyjna prędkość odczytu do 6900 MB/s
  • Prędkość zapisu do 4100 MB/s
  • Pojemności od 960 GB do 7.68 TB
  • 5 lat gwarancji
Samsung PM9A3

Data Center SSD

Dyski Serwerowe Samsung

Dyski Samsung Data Center SSD zostały zaprojektowane i zoptymalizowane specjalnie dla potrzeb środowisk centrów danych, w których krytyczne znaczenie ma zarządzanie dużymi zbiorami danych. Dyski te oferują szereg funkcji i technologii, które umożliwiają wydajne zarządzanie danymi w:

 

  • centrach danych
  • serwerowniach
  • mniejszych sieciach serwerowych
  • firmach przetwarzających dane
  • instytucjach publicznych i bankach.