Zaznacz stronę

Adder

Adder Technology Limited założona w 1984 roku z siedzibą w Saxon Way, Cambridge, Wielka Brytania jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań komunikacyjnych oraz technologii IP KVM (klawiatura, wideo, mysz). Produkty firmy Adder, umożliwiają kontrolę i zarządzanie w czasie rzeczywistym lokalnymi, zdalnymi i globalnymi systemami IT.

Pełna gama wysokowydajnych rozwiązań KVM firmy Adder umożliwia kontrolę w czasie rzeczywistym lokalnych, zdalnych oraz globalnych systemów IT. Dzięki systemom Adder klienci mają możliwość przełączania i zdalnego zarządzania komputerami PC i serwerami lokalnie lub poprzez sieć IP. W 60 krajach razem z globalną siecią dystrybutorów Adder pomaga rozwiązywać problemy związane z łącznością IT i zdalnym dostępem do aplikacji o znaczeniu krytycznym w szerokiej gamie środowisk komputerowych.

Portfolio Adder

Wysokowydajne rozwiązania IP KVM firmy Adder poprawiają wygodę użytkownika, ergonomię komputera stacjonarnego w środowisku produkcyjnym dla klientów na całym świecie.

Technologia matrix KVM od Adder Technology łączy w sobie wszystkie potrzebne funkcje, zapewniając nieograniczone możliwości łączności, a jest wykorzystywana do uzyskiwania dostępu do wielu komputerów i zarządzania nimi z poziomu jednej stacji roboczej, najczęściej w krytycznych sytuacjach. Przedłużacze KVM pomagają operatorom pracującym w ekstremalnych i niebezpiecznych środowiskach uzyskać dostęp do ich krytycznych zasobów komputerowych z bezpiecznej i zdalnej lokalizacji.

Portfolio produktów uzupełnia technologia Adder Secure KVM która jest wykorzystywana przez organizacje rządowe i wojskowe na całym świecie do bezpiecznego dostępu do komputerów i zarządzania nimi – niezależnie od tego, czy znajdują się one w tradycyjnym centrum kontroli i dowodzenia, czy też w wojskowych warunkach operacyjnych.

Co oferuje Adder ?

Stovaris specjalizuje się w sprzedaży następujących grup produktowych z oferty Adder Technology:

  • Przełączniki KVM: ADDERLink® INFINITY, KVM IP matrix oraz matryca dla bezpośredniego połączenia.
  • Przedłużacze IT, w szczególności przedłużacze DisplayPort, HDMI, DVI, VGA.
  • Przełączniki do zdalnego dostępu KVM oraz przełączniki KM.
  • Dostęp do jednego komputera lub wielu komputerów.
  • Security KVM – Bezpieczne przełączniki do komputerów stacjonarnych, przełączniki Multi-Viewer oraz Flexi.
  • Akcesoria: Kable, Konwertery, Urządzenia peryferyjne.

Adder Technology, dba o swoich klientów i często ogłasza ekskluzywne oferty, których celem jest wsparcie migracji klientów do najnowszych technologii IP KVM oraz zabezpiecza ich szkielet sieci IP KVM. Uruchomienie opisanych programów Adder Trade Up i usługi AIMCare, w firmie częścią strategicznej wizji.

Program Trade Up ma na celu wspieranie klientów działających w środowiskach o znaczeniu krytycznym, którzy korzystają z sieci ADDERLink® INFINITY KVM oraz korzystających z serwerów ADDERLink INFINITY Manager. Ta oferta, umożliwia klientom szybką i łatwą migrację do najnowszej, wysokowydajnej technologii IP KVM. Program Trade Up zmniejsza zależność od serwerów zapasowych i eliminuje nieoczekiwane koszty napraw, co jest cenną gwarancją dla firm, w których liczy się ciągłość działania. AIMCare zaś eliminuje problemy związane z konserwacją systemu, zapewniając zaawansowaną usługę wymiany serwerów klientów.

HP-Teradici new logo

Powiązane specjalizacje:

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
Data Center Solutions
tel. +48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl