Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Ergonomia pracy

Obecnie praca przed monitorem ekranowym trwa coraz dłużej. Warto zwrócić uwagę, że poza biurem, w którym w normalnych warunkach spędzamy 8 godzin dziennie, wracamy do domu i ponownie włączamy komputer. To kolejne minuty, a często i godziny spędzone przed wyświetlaczem. Wpływ na efektywność naszej pracy ma wiele czynników, m.in. wygląd i wygoda naszego stanowiska pracy, a przede wszystkim jego ergonomia. Monitor, który wykorzystujemy do pracy ma znaczący wpływ na nasze zdrowie. Nieodpowiednie położenie względem ciała może w dłuższej perspektywie powodować różnego rodzaju problemy zdrowotne, np. zwyrodnienia kręgosłupa czy stawów. Jakość wyświetlanego obrazu ma niebagatelny wpływ na wzrok. Wybierając odpowiedni monitor należy sprawdzić, czy jest on wyposażony w stojak umożliwiający duży zakres regulacji. Taka funkcjonalność umożliwi nam zajęcie optymalnej dla nas pozycji podczas pracy. Część monitorów dostępnych na rynku pozwala tylko na niewielkie odchylenia ekranu na boki czy w płaszczyźnie pionowej. Dostępne są również tanie rozwiązania, w których nie ma jakiejkolwiek możliwości regulacji.

W ofercie Stovaris odnajdziesz ergonomiczne monitory LG wyposażone w odpowiedni stojak ramieniowy – UltraFine Display Ergo. LG Ergo został opracowany dla profesjonalistów oraz tych użytkowników, którzy dużo czasu spędzają przy biurku. Zaawansowany technologicznie i ergonomiczny stojak ramieniowy, o wysokim stopniu regulacji, umożliwia użytkownikom tworzenie idealnie dopasowanych stanowisk pracy. Monitor Ergo można ustawić na idealnej wysokości, odległości i pod najlepszym dla Ciebie kątem. Ustaw monitor LG Ergo w najlepszej dla Ciebie pozycji i zapewnij sobie znacznie wygodniejsze i bardziej zrównoważone miejsce pracy.

W portfolio produktowym Stovaris znajdziesz również inne ciekawe i poprawiające ergonomię twojej pracy rozwiązania. W naszym eSklepie dostępne są m.in.:

  • podstawki na dokumenty FlexDesk 630, które umożliwiają łatwe „przełączanie się” z pisania na klawiaturze, na pisanie odręczne.
  • przenośne albuminowe podstawki pod laptopa Ergo-Q 260 (po złożeniu „na płasko” jej grubość to zaledwie 7mm). Podstawka posiada 5 różnych ustawień wysokości, a także wyposażona jest w uchwyt na dokumenty, który ułatwia wprowadzanie danych.

myszy i klawiatury ergonomicznych kształtów (bluetooth i przewodowe), a także podkładki pod nadgarstki.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

 ASUS | Bakker Elkhuizen | Calibrite | LG Business SolutionsWacom | XP-PEN

Osoby kontaktowe:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl

Tomasz Szukała

Financial Director
tel. +48 222 484 000
t.szukala@stovaris.pl