Zaznacz stronę

XP-Pen

Nazwa producenta XP-PEN pochodzi od skrótu słów X-Infinite, P-Possibility, PEN-Digital Pen. XP-PEN to założona w 2005r. japońska firma będąca jednym ze światowych liderów na rynku tabletów graficznych. Wraz z ciągłym wprowadzaniem innowacji technologicznych, w 2018r linia produktów firmy została rozszerzona o tablet graficzny z serii Star dla początkujących użytkowników, tablet graficzny z wydajnej serii Deco oraz tablety z ekranem LCD z serii Artist dla zaawansowanych użytkowników. Tablety graficzne, obecnie, sprzedawane są w ponad 100 krajach. W 2019 r. firma XP-PEN stała się jedną ze spółek zależnych od holdingu Hanvon Ugee Group. Dzięki silnemu wsparciu technologicznemu, wiedzy i kapitału ze strony Hanvon Ugee, producent będzie mógł nadal zwiększać swoje możliwości produktowe.

Historia XP Pen

Przez ponad 15 lat XP-PEN zajmował się projektowaniem, nowatorskimi badaniami, produkcją oraz marketingiem tabletów cyfrowych. Profesjonalny zespół producenta jest zaangażowany w innowacje, których najważniejszym celem jest wprowadzenie każdego artysty w erę cyfrową za pomocą narzędzi i technologii dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. XP-Pen stał się dobrze znaną marką cyfrowych tabletów graficznych a użytkownicy na całym świecie doceniają narzędzia, technologię i wartość, jaką producent wnosi na rynek profesjonalnych tabletów.

Od samego początku działania XP-Pen dokłada wszelkich starań, aby wspierać nowoczesne pokolenie entuzjastów i projektantów, wspomagając ich w realizacji twórczych marzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji, jest mocno zaangażowany w dostarczanie innowacyjnego, modnego wyświetlacza graficznego z funkcjami tabletu graficznego. Ostatnio XP Pen zbudował ekosystem zorientowany na użytkownika z różnorodnym sprzętem do obróbki grafiki z dodatkowym oprogramowaniem dla każdego rodzaju klienta. Wraz z naszymi użytkownikami XP-Pen wyznacza trendy w projektowaniu, które inspirują do kreatywnych pomysłów oraz zachęcają do wyrażania własnych pasji.

Co oferuje XP Pen

Obecnie w portfolio produktowym firmy znajdziemy: tablety z ekranami LCD, tablety piórkowe, notatniki elektroniczne, piórka do urządzeń mobilnych oraz całą rzeszę akcesoriów.

Oferta XP-Pen obejmuje modele:

  • Tablety graficzne Artist Series
  • Tablety graficzne Artist Pro Series
  • Tablety graficzne Innovator Series
  • Tablety graficzne Deco Series
  • Tablety graficzne Deco Pro Series
  • Tablety graficzne Deco Fun Series
  • Tablety graficzne Star Series
  • Rysiki Stylus Pen
  • Akcesoria dla tabletów graficznych
  • Notatniki Smart Notepad

XP-Pen działa również w nowatorskim rynku AI gdzie jest powiązany z firmą ByteDance, i pomaga jej w zapewnieniu interdyscyplinarnej nauki online dzieciom w wieku od 3 do 8 lat.

Flagowe produkty:

XP-PEN Artist 24 Pro

Poznaj kreatywny tablet ekranowy, który wesprze Cię w Twojej artystycznej pracy dzięki zapewnieniu niezwykle realistycznych i żywych kolorów.

XP-PEN Artist 12 Pro

Poznaj tablet ekranowy, który pozwoli Ci rozpocząć Twoją kreatywną przygodę dzięki tworzeniu środowiska pracy bez rozpraszania uwagi.

XP-PEN Artist 15

Poznaj tablet zbudowany z wysokiej jakości szklanej konstrukcji, która zapewnia wysoką precyzję i zapobiega osadzaniu się kurzu.

XP-PEN DECO 01 v2

Poznaj tablet piórkowy posiada zwiększony obszar roboczy, dzięki czemu masz więcej miejsca do tworzenia i wykonywania pracy.

XP-PEN Mini 7

Poznaj tablet piórkowy, dzięki któremu możesz uchwycić inspirację, gdy tylko się pojawi i mieć swoje pomysły zawsze przy sobie.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl