Zaznacz stronę

XP-PEN

Nazwa producenta XP-PEN pochodzi od skrótu słów X-Infinite, P-Possibility, PEN-Digital Pen. XP-PEN to założona w 2005r. japońska firma będąca jednym ze światowych liderów na rynku tabletów graficznych. Wraz z ciągłym wprowadzaniem innowacji technologicznych, w 2018r linia produktów firmy została rozszerzona o tablet graficzny z serii Star dla początkujących użytkowników, tablet graficzny z wydajnej serii Deco oraz tablety z ekranem LCD z serii Artist dla zaawansowanych użytkowników. Tablety, obecnie, sprzedawane są w ponad 100 krajach. W 2019 r. firma XP-PEN stała się jedną ze spółek zależnych od holdingu Hanvon Ugee Group. Dzięki silnemu wsparciu technologicznemu, wiedzy i kapitału ze strony Hanvon Ugee, producent będzie mógł nadal zwiększać swoje możliwości produktowe.

Przez ponad 15 lat XP-PEN zajmował się projektowaniem, nowatorskimi badaniami, produkcją oraz marketingiem tabletów cyfrowych. Profesjonalny zespół producenta jest zaangażowany w innowacje, których najważniejszym celem jest wprowadzenie każdego artysty w erę cyfrową za pomocą narzędzi i technologii dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. XP-PEN stał się dobrze znaną marką cyfrowych tabletów graficznych a użytkownicy na całym świecie doceniają narzędzia, technologię i wartość, jaką producent wnosi na rynek profesjonalnych tabletów.

Obecnie w portfolio produktowym firmy znajdziemy: tablety z ekranami LCD, tablety piórkowe, notatniki elektroniczne, piórka do urządzeń mobilnych oraz całą rzeszę akcesoriów.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl