Zaznacz stronę

Broadcom

Broadcom Inc. jest czołowym producentem półprzewodników z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku. Bazując na zapleczu technologicznym odziedziczonym po AT&T/Bell Labs, Lucent i Hewlett-Packard/Agilent, producent skupia się na nowoczesnych technologiach łączności. Połączenie LSI Logic, Avago Technologies, Broadcom Corporation i Brocade pod wspólną egidą sprawiło, że firma zyskała rozmiary, zakres działania i wiedzę umożliwiające utrzymanie pozycji lidera i wyznaczanie dalszych kierunków rozwoju w branży.

Broadcom ma najbogatszą ofertę serwerowo-pamięciową na rynku, z rozwiązaniami zapewniającymi doskonałą łączność, wydajność i bezpieczeństwo dla kluczowych aplikacji. Produkowane przez przez tego producenta kontrolery RAID NVMe, SATA i SAS oraz kontrolery HBA Fibre Channel, NVMe, SATA i SAS są wykorzystywane przez większość platform serwerowych na świecie, gwarantując im wysoką wydajność, skalowalność i niezawodność.

W portfolio znajdują się również sieciowe karty Ethernet, które pozwalają osiągnąć prędkość transmisji od 1 do 100 GbE. Firma jest właścicielem firmy LSI Logic produkującej kontrolery LSI RAID/HBA. LSI Logic dzięki wieloletniej działalności jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku data storage.

Firma Broadcom powstała w 2016 roku w wyniku przejęcia Broadcom Inc. przez Avago Technologies. W listopadzie 2017 roku przejęty został także Brocade Communication Systems Inc.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl