Zaznacz stronę
SuperMIcro zwiększa produkcję serwerów

Supermicro ogłosiło niedawno pełne wsparcie dla nowych procesorów graficznych NVIDIA RTX A5500, NVIDIA HGX A100 i nowej generacji NVIDIA H100 Tensor Core, w celu zapewnienia pełnej integracji z Omniverse.

San Jose, Kalifornia, 22 marca 2022 r. – Super Micro Computer, Inc. (SMCI) ogłasza wsparcie dla najnowszych wersji oprogramowania i sprzętu firmy NVIDIA. Serwery i stacje robocze Supermicro są wyjątkowo dopasowane do potrzeb profesjonalistów, którzy wymagają najnowszych technologii do współpracy w czasie rzeczywistym i rozwiązywania złożonych problemów biznesowych.

Serwery i stacje robocze Supermicro z certyfikatem NVIDIA, zostały zweryfikowane pod kątem zapewnienia infrastruktury akcelerowanej przez procesory graficzne, która jest w stanie obsłużyć szeroki zakres akcelerowanych obciążeń. Najnowszy profesjonalny procesor graficzny, NVIDIA RTX™ A5500, umożliwia przedsiębiorstwom stworzenie zaawansowanego środowiska pracy w programie NVIDIA Omniverse™ Enterprise, w którym rozproszone po całym świecie zespoły mogą przyspieszyć tok pracy i bezproblemowo współpracować nad swoimi projektami we wspólnym, wirtualnym świecie.

„Seria serwerów i stacji roboczych Supermicro została zaprojektowana tak, aby wykorzystać możliwości pakietu oprogramowania NVIDIA AI Enterprise i platformy Omniverse Enterprise, umożliwiając profesjonalistom bezproblemową współpracę i lepsze wyniki.Jesteśmy podekscytowani przyszłymi produktami, które NVIDIA wprowadzi na rynek oraz naszym zobowiązaniem do wprowadzania na rynek najlepszych i najbardziej kompletnych rozwiązań jako pierwsi, tak jak robimy to konsekwentnie od 28 lat.”

Charles Liang

CEO, Supermicro

NVIDIA zaprezentowała także system obliczeniowy OVX, zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom zaawansowanych cyfrowych bliźniaków (ang. digital twin). Architektura referencyjna OVX łączy starannie dobrane procesory i układy graficzne ze zoptymalizowaną siecią i pamięcią masową, pozwalając organizacjom na tworzenie w czasie rzeczywistym interaktywnych, generowanych komputerowo reprezentacji fizycznych środowisk. Architektura referencyjna NVIDIA OVX jest dostępna na serwerach Supermicro SYS-420GP-TNR z procesorami graficznymi NVIDIA A40.

Supermicro planuje zaoferować kilka systemów zoptymalizowanych pod kątem procesorów graficznych NVIDIA H100 Tensor Core opartym na architekturze NVIDIA Hopper (następcy A100). Obejmują one nową konfigurację NVIDIA HGX™ H100 z ośmioma procesorami graficznymi H100 na system. Dzięki innowacyjnej – względem poprzednich technologii – architekturze, użytkownicy HPC i AI zauważą znaczny wzrost wydajności w szerokiej gamie aplikacji, które są akcelerowane przez nowe serwery oparte na procesorach graficznych NVIDIA H100. Dodatkowo, zapowiedziane właśnie uniwersalne serwery GPU firmy Supermicro pozwolą klientom na wybór i instalację najlepszych procesorów i układów graficznych dla ich specyficznych wymagań aplikacyjnych, przy zachowaniu spójnego interfejsu zarządzania. 

„W czasach, gdy zespoły rozproszone są po całym świecie, profesjonaliści potrzebują wspólnego wirtualnego świata, aby bezproblemowo urzeczywistnić swoje projekty i symulacje. Współpracując z firmą Supermicro, udostępniamy projektantom, inżynierom i twórcom możliwości współpracy w czasie rzeczywistym, rozwiązywania złożonych problemów i budowania z fizyczną dokładnością, dzięki czemu mogą oni łączyć się i tworzyć w sposób wykraczający poza wyobraźnię.”

Bob Pette

VP działu profesjonalnych wizualizacji, NVIDIA

W Stovaris chętnie pomożemy z każdym zapytaniem wymagającym „uszycia serwera” na miarę potrzeb klienta końcowego. Włączając w to bezpłatną usługę montażu oraz przetestowania zakupionych serwerów. Dobierzemy odpowiedni serwis oraz przedłużoną gwarancję producenta SuperMicro, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników końcowych.

Zapytaj naszego specjalistę
o rozwiązania SuperMicro:

Piotr Król

Product Manager
p.krol@stovaris.pl
tel.: +48 509 049 109