Zaznacz stronę
Konferencja 21.09.2022 Najlepsze rozwiązania IT dla medycyny

Szpitale i wszelkiego rodzaju placówki medyczne w Polsce nadal znajdują się w fazie intensywnych inwestycji i modernizacji. Informatyzacja placówek medycznych trwa od kilkunastu lat i trwać będzie nadal. Ciągłe nowości technologiczne w znaczący sposób ułatwiają pracę lekarzy i personelu medycznego. Takie nowe rozwiązania często budzą niepokój nie tylko menedżerów przychodni czy szpitali, ale także pracowników działów IT, lekarzy, techników i specjalistów oraz pozostałych pracowników placówek medycznych, którzy będą z nich korzystać.

Do zmian IT w szpitalach i przychodniach warto przygotować się przede wszystkim merytorycznie i potraktować możliwości, które za sobą niosą, jako usprawnienie, ułatwienie i zagwarantowanie ciągłości pracy jednostek medycznych.

Podczas konferencji online przedstawimy wraz z naszymi partnerami (Eaton, Fujitsu oraz Jusha) jedynie drobny wycinek wszystkich możliwości rozwiązań dedykowanych placówkom opieki zdrowia. Program konferencji został podzielony na trzy bloki tematyczne. Podczas wydarzenia eksperci omówią zagadnienia związane z systemami zasilania gwarantowanego (UPS), monitorami i wyświetlaczami medycznymi, które wyprzedzają obecne wymagania szpitali oraz systemami ułatwiającymi digitalizację papierowych wersji dokumentacji medycznej – skanerami.

21 września 2022 r. dołącz do konferencji online, zdobądź dodatkową wiedzę, odpowiadaj na pytania i wygrywaj nagrody.

Informacje o konferencji:

Data:
21 września 2022 (środa)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
1 h 30 min (± 10 min)
Język prezentacji:
polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
Tryb:
online

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

  • przedstawicieli prywatnych i publicznych placówek ochrony zdrowia;
  • kadrę menedżerską mającą wpływ na komfort i bezpieczeństwo pracowników medycznych;
  • radiologów oraz medyków zakładów diagnostyki obrazowej;
  • klinicystów, chirurgów i diagnostów korzystających z wyświetlaczy medycznych;
  • medyków i obsługę diagnostycznych stacji lekarskich, którzy na co dzień mają kontakt z analizą medycznych obrazów DICOM oraz systemami PACS/RIS/HIS.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

* Pola obowiązkowe

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz firm-prelegentów Jusha, Eaton, Fujitsu (PFU), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na konferencję organizowaną przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 21 września 2022 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji wydarzenia (online i offline) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Stovaris. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

AGENDA

11:00 – 11:10 START: Witamy na pokładzie
11:10 – 11:40 EATON
Zasilanie gwarantowane w sektorze medycznym
Rafał Brzuska | Eaton
11:40 – 12:10 JUSHA
Funkcjonalność monitorów, która wspiera diagnostykę
Paweł Waszniewski | Stovaris
12:10 – 12:40 FUJITSU
Digitalizacja papierowej dokumentacji medycznej
Daniel Murawski | Stovaris

KONKURS

Konferencja 21.09.2022 Najlepsze rozwiązania IT dla medycyny - NAGRODA w KONKURSIE - BON NA PALIWO

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników. Do wygrania trzy „Talony na galony” (bony paliwowe)  – ufundowane przez Eaton, o wartości 100 PLN każdy. Bony paliwowe będzie można zrealizować w ogólnopolskiej sieci stacji benzynowych.

 Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy aktywnie uczestniczyć w konferencji 😊 Podczas prezentacji zostaną wyświetlone trzy pytania zamknięte (jednokrotnego wyboru). Odpowiedz na wszystkie pytania. Po zakończonym wydarzeniu trzy osoby, które jako pierwsze prawidłowo odpowiedziały na wszystkie zdobędą nagrody.

Informacje o prelegentach:

Rafał Brzuska

Rafał Brzuska

Junior Product Manager, Eaton

Rafał jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej – kierunek Elektrotechnika. Pierwsze kroki w firmie Eaton stawiał jako wsparcie techniczno-handlowe w zakresie produktów Power Quality. Od 2021 roku zajmuje stanowisko Junior Product Managera i jest odpowiedzialny za jednofazowe zasilacze UPS, listwy ePDU, szafy rackowe oraz software. Ponadto powierzono mu zadania związane ze wsparciem sprzedaży, szkoleniami i marketingiem. Dzięki temu jest w stanie zapewnić kompleksową i fachową pomoc we wszelkich aspektach związanych z zasilaniem gwarantowanym, dla partnerów biznesowych firmy Eaton.

Paweł Waszniewski

Paweł Waszniewski

Product Manager, Stovaris

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z systemami wizualizacji obrazu (systemy: medyczne, graficzne, przemysłowe oraz zaawansowane systemy biurowe). Współpracował z wieloma światowej klasy producentami rozwiązań dedykowanych obrazowaniu medycznemu. W Stovaris odpowiedzialny jest m.in. za linię produktów marki LG Business Solutions.

Daniel Murawski

Daniel Murawski

Product Manager, Stovaris

Daniel posiada wieloletnie doświadczenie związane z koordynacją oraz prowadzeniem projektów sprzedażowych. Wyróżnia się pełnym zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Swoje zdolności interpersonalne wykorzystuje w szybkim nawiązywaniu kontaktów podczas prowadzonych negocjacji. W Stovaris odpowiedzialny jest m.in. za rozwiązania marki Fujitsu.

Więcej o dostawcach:

Zapytaj eksperta Stovaris o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas konferencji:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Marcin Cichecki

Sales Director
m.cichecki@stovaris.pl
tel.: +48 222 484 000

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Director
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910

Konferencja 21.09.2022 Najlepsze rozwiązania IT dla medycyny