Zaznacz stronę

Jusha

Jusha jest globalnym przedsiębiorstwem high-tech w segmencie medycznym, założonym w 1996 roku, z siedzibą w Gulou District w Nanjing. Firma zajmuje się głównie badaniami, rozwojem, produkcją i sprzedażą medycznych monitorów oraz systemów dla inteligentnej sali operacyjnej. Ponadto, Jusha jest twórcą niezależnej platformy, dedykowanej do obsługi operacji medycznych – w tym do transmisji strumieniowej na żywo. Producent ma osiem biur i centrów obsługi posprzedażnej na całym świecie. W 2020 roku na lokalnym rynku medycznych produktów Jusha miała udział w wysokości około 65%. Produkty zostały sprzedane do ponad 80 krajów, a na produktach firmy zostały zdiagnozowane dwa miliardy ludzi na całym świecie. Obecnie firma stała się liderem w dziedzinie cyfrowej wizualizacji obrazów medycznych na świecie.

Jusha posiada trzy centra badawczo-rozwojowe w Nanjing, Szanghaju i Shenzhen, ma zespół badawczo-rozwojowy, który stanowi 30% wszystkich pracowników. Firma mocno inwestuje w nowe kierunki rozwoju, a dział R&D to ponad 16% rocznego obrotu. Jusha założyła platformy badawcze: ETC (Enterprise Technology Center), IDC (Industrial Design Center), Medical Image Precise Display Engineering Technology R&D Center i inne. Na dziś Jusha złożyła wnioski o ponad 800 międzynarodowych i krajowych własnych technologii i patentów, zdobyła również honorowy tytuł krajowego przedsiębiorstwa zajmującego się modelem własności intelektualnej. Wśród wielu technologii zarejestrowanych przez firmę można wyróżnić: międzynarodowe patenty na precyzyjne rozpoznawanie i przetwarzanie obrazów medycznych, samoadaptacyjne przetwarzanie do inteligentnego pozycjonowania i wzmacniania zmian chorobowych oraz biologiczne wskazania do kontroli zakażeń medycznych oparte na inżynierii genetycznej.

W kilku ostatnich latach Jusha zwiększyła swoje inwestycje w badania i rozwój chmurowej platformy obrazów medycznych, urządzeń do obrazowania radio-aktywnego, biologicznego monitorowania kontroli infekcji, a także elektronicznego monitorowania. Firma wniosła swój własny, unikalny wkład w ochronę ludzkiego zdrowia, jednocześnie tworząc wielką wartość dla klientów na całym świecie.

Flagowe produkty:

Jusha C270G

Poznaj monitor medyczny, który pozwala na opisywanie różnego rodzaju badań takich jak radiologia ogólna, MRI, CT.

Jusha C1210G

Poznaj wydajny monitor o rozdzielczości 12 megapikseli i 31-calowym panelu, który dedykowany jest dla mammografii, 

Jusha C620G

Poznaj diagnostyczny 6 MPix kolorowy monitor medyczny (obsługuje obrazy kolorowe i monochromatyczne)

Jusha C350G

Poznaj monitor, który pozwala na budowę klasycznych stacji dwumonitorowych. Zintegrowany Front Sensor zapewnia stały poziom jasności ekranu.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl