Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Rimage Allegro – automatyczna duplikacja płyt i tworzenie nadruków

Systemy nagrywania płyt Rimage Allegro wyposażono w profesjonalne oprogramowanie Rimage, tworząc idealne rozwiązanie do produkcji wysokiej jakości płyt w niskich lub średnich nakładach. Szybka drukarka atramentowa nowej generacji umożliwia nadruk grafik na płyty w pełnym kolorze.

Kluczowe cechy:

  • Pojemność 20 lub 100 płyt do automatycznej duplikacji
  • Zewnętrzne wyjście płytowe, umożliwiające jednoczesne korzystanie z obu magazynków (dotyczy modelu Allegro 100)
  • Jedna (Allegro 20) lub dwie (Allegro 100) nagrywarki CD/DVD (opcja Blu-ray)
  • Pakiet oprogramowania Rimage Software Suite
  • Kolorowy nadruk atramentowy w rozdzielczości 4800 dpi
  • Wkłady atramentowe typu all-in-one (1 sztuka – wkład kolorowy)
  • Łączność USB 3.0 przyspiesza transfer danych

Rozmiar dopasowany do potrzeb

Wybierz model, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Allegro 20 to opłacalne rozwiązanie do niewielkich publikacji, wyposażone w jedną nagrywarkę i magazynek mieszczący do 20 płyt. Z kolei Allegro 100 ma dwie nagrywarki i dwa magazynki, do automatycznej duplikacji aż 100 płyt. W obu modelach znajdują się standardowe nagrywarki CD/DVD, które w razie potrzeby można rozszerzyć o nagrywarkę Blu-ray™ – opcja.

Nadruk w kilka sekund

Zaawansowane mechanizmy zastosowane w urządzeniach Rimage Allegro sprawiają, że kolorowy nadruk na całej powierzchni płyty zajmuje zaledwie sześć sekund – dzięki temu publikacja nośników optycznych jest błyskawiczna.

Pakiet oprogramowania

Rimage Software Suite (RSS) to sprawdzony, udoskonalany przez wiele lat pakiet oprogramowania. Pozwala m.in. udzielić dostępu do urządzenia Rimage Allegro dowolnemu użytkownikowi w sieci (także przez Internet, bez konieczności instalowania oprogramowania). Funkcje automatycznego importowania, przetwarzania i publikowania doskonale sprawdzą się w małych biurach i przychodniach, które zarówno otrzymują, jak i rozpowszechniają dane.

Pakiet oprogramowania Rimage oferuje najbardziej zaawansowany interfejs API na rynku. Jego funkcje sieciowe i dwukierunkowa łączność umożliwiają współpracę z dowolnym innym programem. W miejscach, gdzie jest już zainstalowane oprogramowanie Rimage, pracę z systemami Allegro można rozpocząć natychmiast.

Dane techniczne:

MODEL: ALLEGRO 20 ALLEGRO 100
Liczba nagrywarek 1 2
Całkowita pojemność 1 magazynek / 20 płyt 2 magazynki / 100 płyt
Drukarka atramentowa, 4800 dpi
Pakiet oprogramowania RRS (Rimage Software Suite) Zestaw narzędzi umożliwiający m.in. projektowanie grafiki, przesyłanie gotowych projektów, zarządzanie systemem, monitorowanie procesu produkcji i tworzenie własnych aplikacji.
CD Designer™ Oprogramowanie do projektowania okładek (dołączone)
QuickDisc™ Oprogramowanie do nagrywania płyt (dołączone)
WebRSM™/Rimage System Manager (RSM) Narzędzie do monitorowania systemu i zarządzania nim lokalnie lub przez Internet (dołączone)
Łączność USB Wymagana obsługa standardu USB 3.0
Wysokość 17,8 cm 27,9 cm
Szerokość 38,1 cm 45,2 cm
Głębokość* 37,5 cm 44,5 cm
Waga 7,7 kg 11,8 kg
Zasilanie 100-240 VAC, 60/50 Hz, 5 AMP, 60 W
Gwarancja 12 miesięcy