Zaznacz stronę

Embitron

EMBITRON jest uznanym producentem i dostawcą wyrobów medycznych do fizjoterapii, rehabilitacji medycznej i innych dziedzin medycyny.

W ciągu ponad dwudziestu lat swojej działalności firma EMBITRON stała się jednym z głównych dostawców sprzętu do leczenia zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego i krążenia krwi, zaburzeń metabolizmu i zmian troficznych kończyn. Tym samym firma przyczyniła się do znacznej poprawy jakości życia pacjentów cierpiących na daną chorobę.

EMBITRON® Ltd. dostarcza swoje urządzenia do placówek medycznym na całym świecie. W ramach swoich usług oferuje również montaż i szkolenie personelu medycznego z obsługi swoich urządzeń, a także niezbędną opiekę posprzedażową. EMBITRON® Ltd. jest certyfikowanym przedsiębiorstwie – zgodnie z normą DIN EN ISO 13485:2016 Ed. 2.

Urządzenia produkowane i dostarczane przez firmę EMBITRON są zgodne z dyrektywą Rady Europejskiej 93/42/EWG. Rozwiązania tej marki posiadają certyfikat europejskiego znaku jakości CE.

Dlaczego warto skorzystać z rozwiązań od EMBITRON?

Większość dostarczanych towarów jest również dopuszczonych do użytku w służbie zdrowia w wielu krajach poza Unią Europejską. Firma realizuje również projekty oraz dostarcza sprzęt i urządzenia medyczne w takich miejscach jak instytuty rehabilitacyjne i uzdrowiskowe oraz ośrodki odnowy biologicznej.

Od czerwca 2016 roku firma EMBITRON® Ltd. jest częścią Grupy CertiCon.

W portfolio tego czeskiego producenta znajdują się rozwiązania:

  • Fizjoterapii i rehabilitacji
  • Małoinwazyjnej chirurgii (np. laparoskopy, endoskopowe kamery wideo, generatory elektrochirurgiczne, endoskopowe źródła światła, insuflatory CO2)
  • Wyświetlacze medyczne (monitory 4K i FHD do endoskopii i chirurgii ogólnej)

Flagowe produkty:

EMBITRON MBT-1000.55.1

Poznaj kolorowy monitor medyczny na sale operacyjne 55″ 4K, który posiada powłoki zapewniające redukcje refleksów świetlnych.

EMBITRON MBT-1010.32.1

Poznaj monitor medyczny z funkcją Automatic Luminance Stabilization, czyli systemem stabilizującym poziom jasności monitora w czasie jego pracy.

EMBITRON MBT-1010.27.1

Poznaj monitor medyczny na sale operacyjne 27″ 4K, który posiada szybę ochronną chroniąca przed uderzeniami i zgodność wyświetlanych obrazów ze standardem DICOM Part 14

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl