Zaznacz stronę
Wygraj skaner w Stovaris!

Wykorzystaj szansę podczas piłkarskich Mistrzostw Europy. Oprócz niesamowitych wrażeń przed telewizorem i typowania wyników możesz zgarnąć profesjonalny rzutnik laserowy marki Ricoh! Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie Vertiv i zamówisz produkty tej marki w Stovaris – a zyskasz ogromną szansę wygrania profesjonalnego narzędzia! Nie czekaj – wypełnij formularz kontaktowy już teraz!

Zamawiaj produkty marki Vertiv i rozpocznij z nami mecz!

Po zamówieniu produktów Vertiv w dniach od 20 maja do 31 lipca 2024 roku powołaj się na hasło: „Wyzwanie Stovaris” podczas rozmowy z opiekunem handlowym w Stovaris i graj o profesjonalny rzutnik RICOH!

Jak wziąć udział w promocji Wyzwanie Stovaris?

W promocji zakupowej Stovaris organizowanej przy okazji UEFA Euro 2024 możesz wygrać profesjonalny rzutnik laserowy marki RICOH. Zamawiaj rozwiązania Vertiv w Stovaris i oglądaj mecze na dużym ekranie – wygraj rzutnik i ciesz się niesamowitymi wrażeniami piłkarskimi. Po zakończonym futbolowym szaleństwie rzutnik posłuży Ci jako profesjonalne narzędzie do pracy w Twoim biurze!

Ogólne zasady promocji:

  1. Czas trwania akcji promocyjnej „Wyzwanie Stovaris” to okres od 01.06.2024 r. do 31.07.2024 r.
  2. Akcja promocyjna może zostać wydłużona lub zakończona w dowolnym momencie (w przypadku wyczerpania limitu nagrody rzeczowej).
  3. Złóż zamówienie na produkty Vertiv. Podczas kontaktu z Twoim opiekunem handlowym Stovaris powołaj się na hasło „Wyzwanie Stovaris”.
  4. Otrzymaj nagrodę rzeczową rzutnik RICOH PJ WXL5860, za uzyskanie najwyższej wartości zamowień, spośród wszystkich złożonych w Stovaris w trakcie trwania promocji.
  5. Po zrealizowanym zamówieniu wyślij na adres e-mail: marketing@stovaris.pl wiadomość z danymi adresowymi, na który ma zostać wysłany wygrany rzutnik (podaj: imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, nazwę firmy, NIP i adres, nr zrealizowanego zamówienia lub numer faktury). W temacie wiadomości wpisz „Wyzwanie Stovaris”. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na niniejszej stronie internetowej.
  6. Akcja promocyjna dedykowana jest dla obecnych i nowych klientów Stovaris.
  7. Wartości pojedynczych zamówień sumują się w okresie trwania akcji promocyjnej (określonym w § 1 pkt. 3). W akcji można wziąć udział tylko jeden raz.
  8. Wartości pojedynczych zamówień sumują się w trakcie trwania akcji promocyjnej określonej w punkcie 1.

VERTIV EUROPEAN FOOTBALL CHALLANGE

Wykorzystaj szansę i graj o nagrody ze Stovaris oraz Vertiv! Przypominamy, że przez cały okres Mistrzostw Europy możesz wygrywać również nagrody gwarantowane w konkursie Vertiv, w tym licencjonowane gadżety związane z Vertiv European Football Challenge 2024. Szczegóły dot. konkursu prowadzonego przez Vertiv można znaleźć na TEJ STRONIE!

Wypełnij poniższy formularz!

* Pola obowiązkowe
** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz Vertiv (Krakowiaków 44, 02-255 Warszawa), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym do akcji promocyjnej „Wyzwanie Stovaris” organizowanej przez ww. podmioty gospodarcze w terminie od 01.06.2024 r. do 31.07.2024 r., w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji akcji promocyjnej „Wyzwanie Stovaris” oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez ww. podmioty gospodarcze. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Zagraj z nami podczas Euro 2024 i daj sobie szansę na wartościową nagrodę!
Przeczytaj regulamin promocji już teraz!

Alstor SDS logo firmy Vertiv. Nazwa firmy pisana dużymi literami, element graficzny to litera V wpisana w szary okrąg.
Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Vertiv:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
tel. +48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl